Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pohádková neděle - Andělé ze zapomenuté skříňky

Pohádková neděle - Andělé ze zapomenuté skříňky

Kdy 14. prosinec 2014 14:00 - 15:00 Akce pro děti
Pravidelná nedělní pohádková představení ve Zlatém jablku zakončí letos vánoční příběh Andělé ze zapomenuté skříňky. Netradičně již v neděli 14. prosince jej dětem přijede zahrát divadelní seskupení Žlutý kopec z Prahy. Pohádka začíná v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema ve 14:00 hodin.
Ani v době vrcholících vánočních příprav nepřijdou nejmenší návštěvníci o své oblíbené pohádkové odpoledne. A když už budou svátky skoro za dveřmi, nemůže chybět příběh s vánoční tématikou. Pohádka pro celou rodinu s koledami bude vyprávět o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to ale nemají vůbec jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček andělská televize nadělí nemocné holčičce rozmanité příběhy a andělé ji dokonce upečou andělský koláč!

Představení, ve kterém kouzelná skříňka prozradí, co jsou to pravé Vánoce, je určeno pro děti od 3 let, začíná ve 14.00 hodin v sále č. 1 multikina a potrvá 50 minut. Stejně jako u ostatních představení pro děti, která v letošním roce připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema, čekají na všechny návštěvníky drobné dárky. Vstupenky si mohou zájemci rezervovat v pokladně multikina a vyzvednout nejpozději 30 minut před představením. Jednotné vstupné je 40 Kč.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 12. 2014
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava
25.7.
25.8.
Výstava Retrohrátky ve Zlíně

Výstava Retrohrátky ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
1.7.
31.8.
Proměny Obchodního domu ve Zlíně

Proměny Obchodního domu ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
13.7.
1.10.
Zlínské nevěsty

Zlínské nevěsty

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí