Úvod > Aktivity & akce > Akce > Podzimní prázdniny s Robinem Hoodem na zámku Loučeň

Podzimní prázdniny s Robinem Hoodem na zámku Loučeň

Kdy 25. říjen 2014 - 28. říjen 2014 Akce pro děti
V časech, až vzrostlé majestátní stromy v zámeckém parku obléknou pestrý podzimní kabát, přijede Robin Hood spolu se svými zbojníky zpátky na zámek Loučeň. Poklad Lady Marion, sokolníci, rytířské turnaje, tajemné zámecké sklepení čekají o podzimních prázdninách na všechny návštěvníky zámku Loučeň.

Robin Hood a jeho zbojníci se vrací o podzimních prázdninách na zámek Loučeň. Dny s Robinem a půvabnou Lady Marion, které si děti tak oblíbily, jsou zpátky. Přijďte pomoci Robinu Hoodovi zachránit poklad, shlédnout ukázky sokolníků, navštívit tajemné zámecké sklepení, nechat se unést zpátky do středověku rytířskými turnaji a zkrátka užít si spoustu zábavy.

Celé letní prázdniny jste měli možnost navštívit bájný Sherwood mezi labyrinty na zámku Loučeň. Dva měsíce jste úspěšně pomáhaly udatnému Robinu Hoodovi a jeho zbojníkům v boji proti zlotřilému šerifovi. Díky všem statečným dobro zvítězilo nad zlem, láska nad lží a nenávistí, proto nic nebránilo romantické svatbě Robina Hooda a půvabné Lady Marion. Zazvonil zvonec a Sherwoodské pohádky v zámeckém parku byl konec.

Nebo že by snad ne?... Slyšte všichni novinu. V časech, až vzrostlé majestátní stromy v zámeckém parku obléknou pestrý podzimní kabát, přijede Robin spolu se svými zbojníky zpátky na zámek Loučeň. Úspěšná a nejen dětmi velmi oblíbená akce "Sherwood mezi labyrinty" se vrací zpět na zámek Loučeň. Na všechny známé hrdiny se tak můžete znovu přijet podívat o podzimních prázdninách, konkrétně od soboty 25. října až do úterý 28. října 2014.

Za pokladem Lady Marion

Stejně jako o letních prázdninách vás čeká skutečně nabitý program. Zlý šerif usiluje o věno, které Marion dostala od krále a bylo ho proto potřeba ukrýt do bezpečí. Děti budou po Sherwoodu putovat s hrací kartou, aby pomohly poklad zachránit, a na konci je čeká odměna a překvapení. Těšit se můžete na ukázky atraktivních šermířských soubojů, při kterých vám bude běhat mráz po zádech, podívat se na práci kováře nebo si zkusit střelbu lukem na terč. Chybět nesmí ani ukázky sokolníků. Pro žíznivé a hladové návštěvníky pak bude otevřena středověká krčma. Zkrátka ještě jednou nasednout do stroje času a přesunou se o několik století zpět, kde konflikty řešila ostrá čepel rytířů.

Nezapomeňte tedy o podzimních prázdninách navštívit Robina Hooda v jeho ležení mezi zámeckými labyrinty a přijďte si znovu vychutnat romantickou atmosféru středověku. 

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 10. 2014
1.1.
30.6.
Sobotní večerní hrané prohlídky na zámku Loučeň

Sobotní večerní hrané prohlídky na zámku Loučeň

Loučeň, Střední Čechy
21.9.
23.9.
Napoleonské slavnosti na zámku Loučeň

Napoleonské slavnosti na zámku Loučeň

Nymburk, Střední Čechy
8.12.
Mikuláš, anděl a čert na zámku Loučeň

Mikuláš, anděl a čert na zámku Loučeň

Nymburk, Střední Čechy
17.11.
18.11.
Retroprohlídky na zámku Loučeň

Retroprohlídky na zámku Loučeň

Nymburk, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí