Úvod > Aktivity & akce > Akce > Pochoutky z hovězího Angus u Švejka - Centrum Walzel

Pochoutky z hovězího Angus u Švejka - Centrum Walzel

Kdy 6. leden 2015 - 14. leden 2015 Gastronomické akce
Máte rádi kvalitní chutné hovězí? Pak neváhejte a přijeďte ke Švejkovi do Centra Walzel, kde jsme pro vás připravili výtečné speciality.
Hovězí plemene Angus je maso té nejvyšší kulinářské kvality. Švejk si z něj pro vás připravil několik specialit, které prostě musíte ochutnat. Začít můžete jemným tataráčkem s kořením a česnekovými topinkami. Poté vyzkoušejte chilli con carne s červenou fazolí, čokoládou a bylinkovými pečenými bramborami, musaku s mletým hovězím masem, bramborami, grilovaným lilkem, rajčaty a jemným bešamelem. Pro ty, co mají rádi pořádný kus masa jsme připravili steak z vysokého roštěnce grilovaný na mořské soli a pepři. K němu si můžete dát zelené fazolky se slaninou, omáčku z čerstvých lišek nebo smetanovou pepřovou omáčku.

A jako sladkou tečku zkuste grilovaný ananas s pomerančovým karamelem a vanilkovou zmrzlinou. Ti, co mají radši masíčko z prasátka nebo drůbeže si u Švejka ale také přijdou na své. Zkuste třeba vyhlášené grilované bavorské koleno nebo pečenou kachničku s knedlíky a zelím. Vše můžete zapít několika druhy točeného piva nebo kvalitním moravským vínem.

Po dobrém jídle a pití nezapomeňte navštívit některou z atrakcí, které se v Centru Walzel nacházejí. Pobavit se můžete na bowlingu nebo přilehlé laserové střelnici, potrápit tělo na lezecké a boulderingové stěně nebo ve fitness, odpočinout si v solné jeskyni při ozdravné kúře a pořádnou dávku adrenalinu zažít na jedné ze tří krytých střelnic. Tak neváhejte a přijeďte do Centra Walzel. U nás se určitě nudit nebudete!
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 1. 2015
5.8.
Krkonoše Amerikou 2017

Krkonoše Amerikou 2017

Vrchlabí, Krkonoše a Podkrkonoší
5.12.
Den volného vstupu v Muzeu papírových modelů

Den volného vstupu v Muzeu papírových modelů

Police nad Metují, Královéhradecko
1.12.
21.1.
Jan Macek: The Peace of Land Art

Jan Macek: The Peace of Land Art

Trutnov, Krkonoše a Podkrkonoší
27.11.
18.12.
Adventní prohlídky broumovského kláštera

Adventní prohlídky broumovského kláštera

Broumov, Královéhradecko

Ubytování a restaurace v okolí