Úvod > Aktivity & akce > Akce > Puzzle festival ve Zlíně

Puzzle festival ve Zlíně

Kdy 9. říjen 2014 8:00 - 11. říjen 2014 18:00 Akce pro děti
Aktivně životem o.p.s. všechny zve na zajímavou akci ve Sportovní hale Euronics ve Zlíně. Skládání pro všechny generace proběhne 9. až 11. října.

Skládání obřího puzzle od španělské společnosti EDUCA je velmi náročné na čas i prostor, jeho konečné rozměry jsou 570 x 157 cm. K tomu bude potřeba téměř polovina hrací plochy Sportovní haly EURONICS ve Zlíně, kde budou skupinky dobrovolníků zápolit s obří skládačkou ve dne i v noci.

Pro veřejnost je připraven zajímavý doprovodný program, který se bude odehrávat ve druhé části sportovní haly. Pro děti a dospělé organizátoři chystají workshopy, které návštěvníky naučí základní principy skládání, lepení hotových obrázků a rámování nebo seznámí s výběrem pěnových puzzle koberců pro miminka.

Na místě budou přichystány různé soutěže ve skládání. Návštěvníci si budou moci sestavit nejen klasické puzzle z papíru, ale také ze dřeva, pěny, plastu nebo kovu. K vyzkoušení budou puzzle miniaturní, metalické, svítící, magnetické i zajímavá 3D puzzle ve tvaru pyramidy, koule nebo známých staveb.

Raritou je 4D puzzle v podobě trojrozměrných modelů světových metropolí. Čtvrtou dimenzi zde tvoří čas a stavba tak zachycuje vývoj měst během staletí. Návštěvníci si mohou při stavbě prohlédnout například Paříž v dobách, kdy ještě byla bez Eiffelovy věže.

Organizátoři myslí i na nejmenší děti, pro které jsou připraveny barevné vkládačky a obrázkové kostky v  koutku s pěnovými puzzle podložkami. V části haly také bude k vidění výstava unikátních puzzle obrazů. Skládačky různých druhů a velikostí bude možné na akci také zakoupit.

Hlavním partnerem a spoluorganizátorem je internetový obchod puzzle-puzzle.cz s nejširší nabídkou všeho, co se dá skládat - pro děti i dospělé.

Celý popis
Naposledy změněno: 29. 9. 2014
21.2.
6.5.
Otakar Lebeda (1877 - 1901)

Otakar Lebeda (1877 - 1901)

Zlín, Východní Morava
19.1.
20.5.
Hodiny ze Švarcvaldu

Hodiny ze Švarcvaldu

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí