Oslava svatého Valentýna na Chateau Mcely

Společenské akce
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Termín konání: 14. února - 16. února 2014
Oslavte svátek zamilovaných na Chateau Mcely a vychutnejte si unikátní atmosféru romantického zámku uprostřed Svatojiřského lesa. Dopřejte sobě a své milované osobě nadpozemský zážitek při Smyslném valentýnském rituálu v lázních Mcely Spa.
Šéfkuchař Honza Štěrba bude v období svatého Valentýna servírovat speciální 4-chodové menu v restauraci Piano Nobile, nejlepší restauraci v Čechách dle Maurerova nezávislého průvodce Grand Restaurant 2014.

Valentýnský balíček obsahuje:
  • Dvě noci v pokoji či apartmá dle vašeho výběru se snídaní
  • Smyslný valentýnský rituál v páru (60 minut). Vychutnejte si společný rituál. Na vaše smysly v počátku zapůsobí růžovosolný peeling při očistném rituálu nohou a navazující relaxační masáž, zábal celého těla a ošetření pleti za pomoci meduňkového balzámu, Melissa Body Balm, z kolekce čistě přírodní kosmetické řady Mcely Bouquet. Na závěr vás přijemně povzbudí jemný opar růže v Rose Conditioning Mist. Vzácné oleje a bylinné výtažky navodí atmosféru uklidnění, harmonie a smyslnosti. Vznešené vůně pak budou zamilovaný pár provázet celou noc.
  • 4-chodovou Valentýnskou večeři v restauraci Piano Nobile, která byla vyhlášena nezávislým průvodcem Grand Restaurant 2014, jako nejlepší restaurace v Čechách
  • Dárek pro dámu Rose Conditioning Mist – Růžovou vodu z kolekce Mcely Bouquet pro osvěžení či dočištění pleti.
  • Volné užívání parní lázně s fontánkou na ledovou tříšť, saunového domečku a venkovní vířivky denně od 9 do 18 hodin (dle kapacity)
  • Uvítací nápoj z místních bylinek ze Svatojiřského lesa, sladkost a ovoce na pokoji
  • Připojení k internetu (wi-fi), večerní pokojový servis, výběr DVD, minerální voda
Zobrazit celý popis >Provozovatel

Chateau Mcely

Mcely 61
289 36 Mcely
Tel.:
+420 325 600 000
Email:
Chateau@ChateauMc...
WWW:
www.chateaumcely....
GPS:
50,299483 15,077348
 
Město:
Mcely
 
Kategorie:
Společenské akce, Gastronomické akce

Vstupné

Cena: 8 820 Kč
Poznámka:Cena balíčku za osobu ve 2 lůžkovém pokoji

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 

Naposledy změněno: 10. 1. 2014


Akce v okolí (6) Zobrazit vše >


V okolí najdete (15)