Úvod > Aktivity & akce > Akce > Slet princezen na Chateau Mcely

Slet princezen na Chateau Mcely

Kdy 9. září 2016 - 11. září 2016 Akce pro děti
Devátý ročník dětské venkovní slavnosti na Chateau Mcely. Tentokráte se budeme inspirovat cestami princezny Nely za mořem. Přímořská atmosféra bude s námi po celý víkend. Princezny, mořské panny, mořské víly, piráti – těšíme se na vás!

Aby si vaše ratolesti splnily svůj sen, stát se alespoň na chvilku zámeckou princeznou nebo princem, letos klidně mořskou vílou, mořskou pannou či pirátem, nezapomeňte na princeznovské šatičky, korunky, meče, erby, pirátskou výzbroj či cokoliv jiného, co udělá vašim dětem radost.

Balíček obsahuje:

  • Dvě noci ve vybraném pokoji se snídaní 
  • Sobotní oběd v podobě buffetu inspirovaný přímořskou gastronomií včetně vybraných nápojů, domácích osvěžujících limonád a hravého dětského sweet baru 
  • Sobotní opékání selátka 
  • Nedělní grilování pro celou rodinu s vybranými nápoji a sklenkou Prosecca 
  • Bohatý program dle specifikace níže pro děti od 3 let, mladší děti jsou vítány v doprovodu dospělé osoby. Součástí programu je i Teeneger’s club pro větší holky a kluky a nově i program pro rodiče, aby jim bylo doma s dětmi dobře.  

Víkendový program:

Pátek 9. září  
20:00 - 21:00 hodin Večerní poslech na dobrou noc reprodukované pohádky „O pavím princi“. Pohodlně se usaďte klidně společně s dětmi ve Zlatém sále, zachumlejte se do polštářů a zaposlouchejte se do pohádky o pavím království, moři a krásné princezně. Naše chůva naváže čtením kapitoly z knihy o princezně Nely „Cesta kolem světa“. 
   
Sobota 10. září  
8:00 – 10:00 hodin Snídaně s koutkem plným dětských pochoutek
od 9:00 hodin  Hry v anglickém parku: bazén plný kuliček, skákací hrad, trampolína
9:30 hodin Rituální symbolické zahájení Sletu princezen v meditační zahradě anglického parku
10:00 - 12:00 hodin Zábavná hravá etiketa pro princezny a prince. Respekt a úcta k okolnímu světu. Zábavné herecké etudy a scénky. Obecné pojmy, prostírání, pozvánky, dárky a mnohem více. I etiketa může být hra a hlavně zábava! Program je ideální pro děti starší pěti let. Mladším dětem doporučujeme doprovod rodičů. Společně si to jistě užijete a i pro rodiče to bude zajímavé téma. 
10:30 - 12:00 hodin NOVINKA PRO RODIČE - "Jak vychovat holčičku, jak vychovat chlapečka." Jak to udělat, aby vám bylo doma společně dobře. Pomůžeme vám k pohodovému a radostnému způsobu komunikace s vašimi dětmi. 
Věnovat se vám bude Mgr. et Mgr. Milan Studnička, psychoterapeut, lektor a hostem bude i Dr. Tomáš Rychnovský, Ph.D. Oba se zabývají fyzioterapií a celostním přístupem k člověku.
12:00 - 14:30 hodin Bohatý buffet inspirovaný přímořskou gastronomií na zámeckém pátiu s vybranými nápoji. Domácí osvěžující limonády. Hravý dětský sweet bar. Obědy se podávají pouze formou buffetu. Večerní a la carte menu není součástí balíčku a je k dispozici od 19 hodin.   
   
Hlavní program  
12:00 – 14:00 hodin  Přímořské zkrášlování malých princezen nebo možná i mořských panen ke korunovaci u královské toaletky:
Kadeřnický salon kreativních účesů, líčení pro opravdové princezny či mořské panny, lakování nehtíků.
14:00 hodin  Přivítání královské rodiny a zahájení hlavního programu. Slavnostní korunovační ceremoniál princezen a princů.
14:30 – 16:30 hodin  Projížďky na koni a ponících, projížďky na oslíkovi, taneční lekce pro princezny a prince, lekce přímořského tance Hula Hula a la Mcely, pirátská stezka za pokladem
(sportovní zábava pro holky i kluky), tvorba princeznovských čelenek, náramků, prstýnků a náhrdelníků z mušliček a darů moře, vití věnečků pro princezny, korálkový poklad, korálkové tvoření, pohádkové anglické čtení a čtecí koutek, sportovní teenager‘s club, zábava pro malé i velké s Crazy Bubbles. A ještě jedno překvapení!
  Sportovní teenager‘s club 
16:00 – 17:00 hodin Opékání selátka
16:30 – 17:30 hodin Hraná pohádka v anglickém parku „Neohrožený Mikeš“ v podání místního divadelního spolku Vojan. Pohádka o tom, jak dobro zvítězí nad zlem. Navážeme na naše lekce etikety pro princezny a prince. 
17:30 - 17:50 hodin Diskotéka v parku pro děti za doprovodu oblíbených hitů Jima Cusumano 
17:50 hodin  Představení činnosti Centra pro všechny. Rozloučení s královskou rodinou a ukončení hlavního programu.
   
Neděle 11. září  
8:00 – 10:00 hodin Snídaně s koutkem plných dětských pochoutek
od 9:00 hodin Skákací hrad a trampolína v anglickém parku
10:00 – 12:00 hodin Zábavná hravá lekce etikety pro princezny a prince II. část – pokračujeme! Respekt a úcta k okolnímu světu. Zábavné herecké etudy a scénky. Stolování, šaty dělají člověka a mnohem více. I etiketa může být hra a hlavně zábava! Program je ideální pro děti starší pěti let. Mladším dětem doporučujeme doprovod rodičů. Společně si to jistě užijete a i pro rodiče to bude určitě zajímavé téma. 
12:00 – 14:00 hodin Grilování pro celou rodinu s vybranými nápoji a sklenkou Prosecca

* Program je moderován pouze v českém jazyce. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu.

Celý popis
Naposledy změněno: 27. 6. 2016

Ubytování a restaurace v okolí