Úvod > Aktivity & akce > Akce > Novoroční projížďka na dračí lodi 2014

Novoroční projížďka na dračí lodi 2014

Kdy 1. leden 2014 15:30 - 20:00 Historické a vojenské akce
Sedmý ročník tradiční vyjížďky, cílem budou pražské benátky. Čeká vás tedy plavba z loděnice přes Smíchovskou plavební komoru a pak romantická pouť kolem pilířů Karlova mostu a poté do laguny staroměstských mlýnu.
Pravou třešničkou na novoročním dortu pak bude plavba do Čertovky. Na závěr vás čeká cesta zpět proti proudu do naší loděnice, při které se určitě zahřejete, ale také se ještě potěšíte dalšími nádhernými pohledy na zimní, zasněženou a osvětlenou Prahu. A ten ohňostroj?

Akce je otevřena všem, i nepádlařům od 9 do 99 let, podmínkou je pouze neremcat a mírně pádlovat. Jen si nezapomeňte včas rezervovat místo v lodi. Sraz v lodenici 1.1.2012 už v 15:30! Jelikož je potřeba vytáhnout loď ze suchého doku...! V 16:10 odplouváme. Kdo nestihne sraz může ještě v nouzi po domluvě nastoupit pod plavební komorou Smíchov. Předpokládaný návrat je cca 20:00.

S sebou: teplé věci dle počasí, raději více, na vodě je zima. Během cesty se zahřejete mírným pádlováním, ale je dobré mít přes sebe třeba deku. Na parádu nehleďte, stejně na vás nebude vidět, raději něco nepromokavého. Dostatek dobré nálady a libovolný počet lampiónů a světýlek, ať jste co nejlépe vidět. Nápoje teplé i pro zahřátí dle vlastního uvážení. Loď uveze i další zásoby. Lodě, pádla, záchranné vesty jsou zajištěny. Akce se automaticky ruší v případě vydatného deště! Sněžení nevadí, to se jede!
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 12. 2013

Ubytování a restaurace v okolí