Úvod > Aktivity & akce > Akce > Novinky z jídelního lístku u Švejka - Centrum Walzel

Novinky z jídelního lístku u Švejka - Centrum Walzel

Kdy 15. září 2014 - 26. září 2014 Gastronomické akce
Přijďte vyzkoušet novinky z jídelního lístku do restaurace Švejk v Centru Walzel u Adršpachu. Připravili jsme pro vás samé dobroty.

Restaurace Švejk v Centru Walzel je vyhlášená svojí poctivou českou kuchyní. Abychom ještě více potěšili vaše mlsné jazýčky, připravili jsme novinky, které můžete už teď vyzkoušet před uvedením na stálý jídelní lístek. A na co se můžete těšit? Pro začátek vyzkoušejte domácí sádlo se škvarky na skývě lokálního chleba s čerstvou cibulkou a kyselou okurkou. Potom ochutnejte čerstvě míchaný hovězí tataráček s topinkami opečenými na sádle, šťavnatou grilovanou vepřovou panenku se smetanovou omáčkou s liškami nebo s pepřovou omáčkou. Pro ty, co nevyhledávají maso, jsou v nabídce špagety s čerstvým česnekem, petrželí, chilli papričkou a sypaným ovčím sýrem. To svoje si u Švejka v Centru Walzel najde každý.

Po dobrém jídle nezapomeňte navštívit některou z atrakcí, které se v Centru Walzel nachází. Pobavit se můžete na bowlingu, který je díky svým výsuvným mantinelům připraven i na ty nejmenší hráče, nebo na laserové střelnici, která nabízí široký výběr střeleckých her. Potrápit svoje tělo můžete ve fitness nebo na lezecké stěně, která je vysoká 13 metrů a můžete na ní vyzkoušet základy horolezení pod dohledem zkušeného instruktora. Zkusit můžete i jiný styl horolezení - bouldering. Při něm se leze bez lana i jiného zabezpečení. Pádu se bát ale nemusíte, ochrání vás matrace, které jsou rozmístěné na podlaze.

Po fyzické námaze je na řadě odpočinek a relaxace. Oboje najdete v solné jeskyni. Zde si při jedné kúře, která vám nahradí několik dnů strávených u moře, odpočinete, uvolníte mysl a posilníte svůj organismus. Po relaxaci přichází na řadu pořádná dávka adrenalinu. Ten vám vlije do žil jedna ze tří krytých střelnic, které se v Centru Walzel nacházejí. Najdete zde střelnice o délce 16, 25 a 50 metrů a všechny střelnice jsou určeny pro ostré střelby. Střílet z ostrých zbraní u nás může každý, tedy i osoby bez zbrojního průkazu nebo vlastní zbraně. Zkušení instruktoři vám vysvětlí, jak se bezpečně chovat na střelnici a zacházet se zbraní. Tak neváhejte a přijeďte do Centra Walzel, u nás se nikdy nudit nebudete! Těšíme se na vás.

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2014
1.6.
31.10.
Kudy Tudy Do Skal? Hra Za pokladem Teplických skal

Kudy Tudy Do Skal? Hra Za pokladem Teplických skal

Teplice nad Metují, Královéhradecko
5.8.
Krkonoše Amerikou 2017

Krkonoše Amerikou 2017

Vrchlabí, Krkonoše a Podkrkonoší
20.5.
31.8.
Plavba na sever 1928

Plavba na sever 1928

Žacléř, Krkonoše a Podkrkonoší
29.6.
19.8.
Výstava Aleny Kučerové

Výstava Aleny Kučerové

Trutnov, Krkonoše a Podkrkonoší

Ubytování a restaurace v okolí

Adršpašské skály na koni

Adršpašské skály na koni

Adršpach, Královéhradecko
Chalupa Adršpach

Chalupa Adršpach

Adršpach, Královéhradecko