Úvod > Aktivity & akce > Akce > Novinky z jídelního lístku u Švejka - Centrum Walzel

Novinky z jídelního lístku u Švejka - Centrum Walzel

Kdy 15. září 2014 - 26. září 2014 Gastronomické akce
Přijďte vyzkoušet novinky z jídelního lístku do restaurace Švejk v Centru Walzel u Adršpachu. Připravili jsme pro vás samé dobroty.

Restaurace Švejk v Centru Walzel je vyhlášená svojí poctivou českou kuchyní. Abychom ještě více potěšili vaše mlsné jazýčky, připravili jsme novinky, které můžete už teď vyzkoušet před uvedením na stálý jídelní lístek. A na co se můžete těšit? Pro začátek vyzkoušejte domácí sádlo se škvarky na skývě lokálního chleba s čerstvou cibulkou a kyselou okurkou. Potom ochutnejte čerstvě míchaný hovězí tataráček s topinkami opečenými na sádle, šťavnatou grilovanou vepřovou panenku se smetanovou omáčkou s liškami nebo s pepřovou omáčkou. Pro ty, co nevyhledávají maso, jsou v nabídce špagety s čerstvým česnekem, petrželí, chilli papričkou a sypaným ovčím sýrem. To svoje si u Švejka v Centru Walzel najde každý.

Po dobrém jídle nezapomeňte navštívit některou z atrakcí, které se v Centru Walzel nachází. Pobavit se můžete na bowlingu, který je díky svým výsuvným mantinelům připraven i na ty nejmenší hráče, nebo na laserové střelnici, která nabízí široký výběr střeleckých her. Potrápit svoje tělo můžete ve fitness nebo na lezecké stěně, která je vysoká 13 metrů a můžete na ní vyzkoušet základy horolezení pod dohledem zkušeného instruktora. Zkusit můžete i jiný styl horolezení - bouldering. Při něm se leze bez lana i jiného zabezpečení. Pádu se bát ale nemusíte, ochrání vás matrace, které jsou rozmístěné na podlaze.

Po fyzické námaze je na řadě odpočinek a relaxace. Oboje najdete v solné jeskyni. Zde si při jedné kúře, která vám nahradí několik dnů strávených u moře, odpočinete, uvolníte mysl a posilníte svůj organismus. Po relaxaci přichází na řadu pořádná dávka adrenalinu. Ten vám vlije do žil jedna ze tří krytých střelnic, které se v Centru Walzel nacházejí. Najdete zde střelnice o délce 16, 25 a 50 metrů a všechny střelnice jsou určeny pro ostré střelby. Střílet z ostrých zbraní u nás může každý, tedy i osoby bez zbrojního průkazu nebo vlastní zbraně. Zkušení instruktoři vám vysvětlí, jak se bezpečně chovat na střelnici a zacházet se zbraní. Tak neváhejte a přijeďte do Centra Walzel, u nás se nikdy nudit nebudete! Těšíme se na vás.

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 9. 2014
4.7.
7.7.
MTB Trilogy Broumovsko - cyklozávod

MTB Trilogy Broumovsko - cyklozávod

Teplice nad Metují, Královéhradecko
1.7.
31.8.
Průvodcovská služba - Teplické skalní město

Průvodcovská služba - Teplické skalní město

Teplice nad Metují, Královéhradecko
8.9.
Specialized Rallye Sudety

Specialized Rallye Sudety

Teplice nad Metují, Královéhradecko

Ubytování a restaurace v okolí

Adršpašské skály na koni

Adršpašské skály na koni

Adršpach, Královéhradecko
Chalupa Adršpach

Chalupa Adršpach

Adršpach, Královéhradecko