Úvod > Aktivity & akce > Akce > Netradiční a ukecaný Advent v Obchodním centru Letňany

Netradiční a ukecaný Advent v Obchodním centru Letňany

Kdy 29. listopad 2014 - 22. prosinec 2014 Společenské akce
Proč netradiční? Protože adventní svátky v Obchodním centru Letňany odstartuje, hned první tzv. železnou neděli, vystoupení komiků z pořadu Na Stojáka.
To však není všechno, protože poslední adventní sobotu bude centrum plné youtuberů tj. hvězd nejen teenagerských z největšího video kanálu na světě – YOUTUBE! Proč ukecaný? Protože nejen české pojetí „stand up comedy“ či virální zábavy je hlavně ve znamení slova, ale protože letošním symbolem Adventu v OC Letňany je Sněhulák a ne ledajaký, on totiž mluví! Co mluví, doslova vypráví dětem pohádky a k tomu navíc předává vaše vánoční vzkazy a přání. Takže netradičně, ukecaně a hlavně s humorem.

Sněhuláku, vyprávěj!

Nejedná se o novou fiktivní postavu v pokračování populárního televizního seriálu, ale letošní symbol adventních svátků v OC Letňany. Řeknete si, pokud zasněží, tak bude sněhuláků všude habaděj i habakuk, ale náš sněhulák je jiný. Je to sněhulák s velkým „S“. Sněhulák OC Letňany naslouchá, vypráví pohádky a baví vaše děti a hlavně, plní přání.

Heslo zní: „Vánoční sněhulák, co neroztaje, protože je plný vašich vyslyšených přání, které předá dál.“ Jak to bude fungovat? Nejenže se budete moci se Sněhulákem osobně seznámit v našem centru, kdy bude součástí vánoční dekorace, ale zároveň se stane interaktivním nositelem Vašich přání. Po stisknutí příslušného tlačítka odvypráví vaší ratolesti pohádku a tím tak na chvíli odvede její mysl od nabídky hračkářství, která už tak na Vašem seznamu dárků pod stromeček zabírá většinu místa.

Zároveň však u Sněhuláka najdete další tlačítko, které Vám umožní nahrát Vaše přání. Poté, co přání Vaším milým, vánočně laděným hlasem nahrajete, obdržíte kód, který formou SMS přepošlete adresátovi Vašeho sdělení. Tato osoba si pak na základě příslušného kódu může u našeho Sněhuláka Vaše přání, opět formou stisknutí tlačítka, vyzvednout. Kdykoliv, i v jiný den než je Vaše návštěva obchodního centra. Originální přání bude naším mluvícím Sněhulákem předáno Vaší milované osobě, jak jinak než Vaším hlasem.

Letňanské mamkodny s Mikulášem

Milé maminky, přijďte si odpočinout a v klidu nakoupit. Pro Vaše děti máme připravený tradiční zábavný program, tentokrát s čertovskou pohádkou, který začíná v pátek 5.12. Od 15 hodin a nebude chybět ani Mikuláš, čerti a andělé, kteří budou rozdávat pamlsky Vašim ratolestem, jak jinak než za básničku nebo písničku. Mikulášsky větší příjem sladkostí budou moci rozhýbat ve skákacím hradu, předvést svou zručnost ve stále populárnějším pletení gumiček nebo si nechat zmalovat obličej. Další a v tomto roce poslední Mamkodny se budou konat v sobotu 13.12. od 15:00, kdy svůj rodinný program rozjede kapela PÍSKOMIL.

Tři bratři v OC Letňany

Vánoční svátky se vždy nesou ve znamení pohádek. V pondělí 15.12. poctí naše centrum takřka pohádková návštěva a ne ledajaká. Dorazí představitelé nejen nejúspěšnější pohádky – Tři bratři - ale zároveň nejnavštěvovanějšího českého filmu tohoto roku vůbec. V 16:30 začne program křtem čerstvého DVD, po němž bude následovat autogramiáda. Návštěvníci se tak budou moci těšit na představitele dvou ze tří bratrů zpěváka Tomáše Kluse a mladičkého herce Zdeňka Piškulu. Něžné pohlaví zastoupí Sabina Rojková a Kateřina Kosová coby představitelka filmové Marušky, resp. Šípkové ruženky. U takového setkání samozřejmě nemůže chybět pan režisér – Jan Svěrák – a kdo ví, třeba dorazí i jeho tatínek a tvůrce předlohy filmu ZdeněkJ

Invaze youtuberů

Komici z Na stojáka ukecaný adventní program v OC Letňany odstartovali a youtubeři z Česka i Slovenska ho netradičně a pomyslně uzavřou. Všichni fanoušci video komunikace a hlavně zábavy z YOUTUBE kanálů uvidí své hvězdy naživo. Čeká vás teenagerovské odpoledne plné doprovodného programu v podobě autogramiád, LP Challenge, PC herna s nejnovějšími hrami na opravdu nabušených počítačích a hlavně setkání s velkým „S“.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 11. 2014
15.4.
2.9.
Trnkova Zahrada 2

Trnkova Zahrada 2

Praha 9, Praha
29.3.
18.6.
I Welcome

I Welcome

Praha 7, Praha
15.3.
4.6.
Joska Skalník: My tancovat nemusíme

Joska Skalník: My tancovat nemusíme

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí