Úvod > Aktivity & akce > Akce > Naše chutě v Táboře

Naše chutě v Táboře

Kdy 17. srpen 2014 11:00 Gastronomické akce
Festival táborské gastronomie s názvem Naše chutě proběhne v neděli 17. 8. od 11:00 v prostorné zahradě restaurace Střelnice na starém městě v Táboře.

Návštěvníci budou mít možnost zakoupit a ochutnat jídla z deseti táborských restaurací, která budou uvařeny ze surovin od místních farmářů a výrobců. Právě propojení táborských restaurací a lokálních farmářů je jedním z hlavních potenciálních přínosů tohoto festivalu. Používání surovin z co možná největší blízkosti patří k hlavním trendům současné gastronomie.

Porce budou menší než klasické porce v restauraci, tak aby bylo možno ochutnat více pokrmů - cenová hladina se bude pohybovat od 20 do 100 Kč. Seznam zúčastněných restaurací najdete na stránkách nasechute.cz

Součástí programu bude farmářský trh z výrobků farmářů z bezprostředního okolí Tábora. Objevte poctivé farmáře a producenty, kteří hospodaří za vašimi humny. Nakupte si zeleninu, ovoce a další výrobky na celý týden!

Program bude doplněn semináři a workshopy vedenými těmi největšími odborníky v daném oboru. Káva - Jaroslav Tuček (Doubleshot.cz) Čaj - Martin Špirm (TeaMountain.cz) Víno - Klára Kollárová (Vinograf.cz)

Na festivalu představí svůj projekt Chuťopis autorka nejprodávanějších českých kuchařek - Jana Florentýna Zatloukalová (Chutopis.cz) V rámci festivalu proběhne také koncert táborského jazzového kvarteta Trim4.

Celý popis
Naposledy změněno: 16. 8. 2014
Galerie Baobab v Táboře

Galerie Baobab v Táboře

Tábor, Jižní Čechy
Divadlo Oskara Nedbala v Táboře

Divadlo Oskara Nedbala v Táboře

Tábor, Jižní Čechy
Muzeum hudby v Táboře

Muzeum hudby v Táboře

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí