Úvod > Aktivity & akce > Akce > Memorial Paula Walkera 2014 v Brně

Memorial Paula Walkera 2014 v Brně

Kdy 30. listopad 2014 11:00 - 21:00 Společenské akce
Největší setkání v ČR a nejexkluzivnější spanilá jízda ve Střední Evropě pro fanoušky zesnulého herce Paula Walkera a příznivce životního stylu v rytmu ručičky tachometru.

Program akce:
11:00 - 14:00 - příjezd vozidel na externí největší parkoviště u areálu Masarykova okruhu. Každé vozidlo bude jednotlivě odbaveno na vjezdu - chystáme pro vás památeční srazové samolepky s cenou 50 Kč/kus, z jejichž ceny se uhradí náklady na pořádání této akce a zbytek výtěžku bude odeslán na nadaci Paula Walkera (roww.org) společně s několika památečními předměty z této akce, které budou představeny a samozřejmě se spoustou fotografií a videí, které obletí celý svět.

Naším cílem je odeslat na nadaci min. 1.000,- dolarů. Koupě srazovky je dobrovolná a bude jich omezený počet. Každý kdo si tuto srazovku zakoupí, obdrží zároveň slosovatelný kupon do charitativní tomboly, ve které budeme losovat několik velmi hodnotných cen věnovaných sponzory a partnery akce.

Každý vůz bude na vjezdu očíslován buď zeleným číslem (při koupi srazovky) nebo červeným číslem. Vozy se zeleným číslem se budou moci zúčastnit první části spanilé jízdy, která se pojede přímo po závodním okruhu.

Po celou dobu bude k dispozici i stánek s občerstvením. Zde bych rád poprosil účastníky, aby nenechávali všichni příjezd až na poslední chvíli a začali se sjíždět skutečně již od jedenácté hodiny, abychom stihli odbavit všechny vozy a také, aby na vás vyšly srazovky.

14:00 - 15:00 - řazení kolony a pomalý přesun z parkoviště na závodní dráhu.

15:00 - 16:00 - spanilá jízda po závodním okruhu, kterou je potřeba zajet ještě za denního světla jak kvůli natáčení (zajištěno focení a natáčení z helidronu), tak kvůli bezpečnosti.

POZOR! Jedná se o klidné pomalé objetí jednoho kola v jednořadu za "safetycarem". V žádném případě není dovoleno z bezpečnostních důvodů jakékoliv "blbnutí". Buďme rádi, že bylo vedení Masarykova okruhu svolné k této jízdě v takto pozdním datumu. A byli bychom rádi, aby spolupráce pokračovala i v dalších letech. (Upozornění: na závodním okruhu se na nehody nevztahuje povinné a havarijní pojištění!)

16:00 - 18:00 - návrat kolony zpět na parkoviště

18:00 - 19:00 - charitativní tombola, vzpomínkový ceremoniál (zapalování svící), promítání videí a fotografií s Paulem. Vypuštění lampionů štěstí s Vašimi vzkazy za Paulem do nebe. (Shledali jsme efektivnější provést vzpomínkový ceremoniál přímo v místě pořádání akce než u Olympie, protože parkoviště Masarykova okruhu máme k dispozici legálně a plynulost jízdy k Olympii není vzhledem k aktuálním uzavírkám s jistotou zajistitelná.)

19:00 - 21:00 - spanilá jízda směrem Brno Olympia, postupné rozloučení se a rozpuštění. Kdokoliv se může kdykoliv během jízdy odpojit. Ti, co dorazí až k Olympii s námi ještě pro Paula do nebe odpálí malý ohňostroj.

Celá akce je koncipována tak, aby veškerá účast byla dobrovolná. Pokud se někdo nebude chtít účastnit spanilé jízdy na okruhu, ať již z časových důvodů, či jiných, může se dostavit klidně v pozdějších hodinách. Pokud by na druhou stranu někdo nemohl setrvat až do pozdních hodin, může se s námi rozloučit např. již po tombole.

Prosíme všechny, aby se v průběhu akce chovali ohleduplně a zodpovědně a dbali pokynů organizátorů. Pokud bude mít kdokoliv nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na uvedený email. Čeká vás skutečně nádherná akce a mým přáním je, aby na nás Paul mohl být hrdý, že v malé zemi kdesi uprostřed Evropy jsou lidé, kteří na něj vzpomínají a jsou schopní to dát najevo takovýmto způsobem. 

Celý popis
Naposledy změněno: 13. 11. 2014
Automotodrom Brno

Automotodrom Brno

Ostrovačice, Jižní Morava
Motokáry Masarykův okruh

Motokáry Masarykův okruh

Brno, Jižní Morava
Tajemství řádu Veveřínů

Tajemství řádu Veveřínů

Ostrovačice, Jižní Morava
Zorbing Brno

Zorbing Brno

Ostrovačice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování Camp Alpa

Ubytování Camp Alpa

Ostrovačice, Jižní Morava
Hotel Victory

Hotel Victory

Popůvky, Jižní Morava
Hotel Slovan - za fotbalem do Rosic

Hotel Slovan - za fotbalem do Rosic

Rosice, Jižní Morava
Relaxace v Hotelu Rakovec

Relaxace v Hotelu Rakovec

Brno, Jižní Morava