Úvod > Aktivity & akce > Akce > Letní Letná 2017 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Letní Letná 2017 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Kdy 17. srpen 2017 - 3. září 2017 Festivaly
Troufalý, hravý, sexy a... vousatý! – to je kanadský Cirque Alfonse, první oznámená hvězda Letní Letné 2017. Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla má za sebou rekordní ročník a v nastaveném tempu pokračuje v práci na tom nadcházejícím, který se uskuteční od 17. srpna do 3. září 2017.
Festival kromě obou uvedených hvězd nabídne další zahraniční i domácí soubory nového cirkusu, pohybového divadla či klaunerie, premiéry, až 4x denně dětská představení, výtvarné a cirkusové dílny nebo posezení v příjemné kavárně, která se každý večer změní v pulzující bar.

Letní Letná se za 14 let existence etablovala v pevnou součást nejen pražského, ale i celostátního kulturního kalendáře a stala se akcí, která nemá u nás obdoby – systematicky přináší to nejlepší ze světového i domácího nového cirkusu a zároveň na 14 dní poskytuje vyžití dětem a jejich rodičům. Festival, který každý rok přitáhne velké množství diváků (až 30.000) si stále uchovává příjemnou letní cirkusovou atmosféru. Letní Letná je místem pro setkávání přátel, známých, rodin s dětmi a aktivní trávení volného času.

Program začíná velkolepým průvodem, který se proplétá ulicemi Starého Města. Hlavní festivalové městečko s cirkusovými stany a občerstvením najdete v Letenských sadech. Každý den tu na diváky čekají divadelní představení, kabarety, hudební vystoupení, výtvarné dílny a další kreativní aktivity – a to vše v letní a příjemné, až starosvětské cirkusové atmosféře.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 12. 2016

Ubytování a restaurace v okolí