Úvod > Aktivity & akce > Akce > Ledová Praha

Ledová Praha

Kdy 2. únor 2018 9:00 - 4. únor 2018 17:00 Akce pro děti
Chcete se o pololetních prázdninách nejen bavit, ale také se něco dozvědět, navštívit zajímavá místa, projít se historickými částmi Prahy? Ledová Praha vám otevírá dveře muzeí, památek a dalších zajímavostí zdarma nebo za výrazně zlevněné vstupy.
Během víkendu opět zaplní ulice Prahy kolem deseti tisíc dětí, pro něž je připravena bohatá nabídka zvýhodněných a volných vstupů do muzeí, historických památek a dalších zajímavých míst. Ten, kdo by chtěl Ledovou Prahu obejít celou, si udělá přes 40 zastávek. Navštívit může například budovy Národního muzea, Muzeum Policie ČR, Muzeum Karla Zemana, historické prostory Klementina, Loreta či některé části Pražského hradu.

Co je třeba k využití této nabídky? Stačí „Ledová karta“, tedy modrá kartička, kterou zájemci dostanou zdarma a po jejím předložení u pokladny na některém z vybraných míst získají slevu či volný vstup. Kartu lze používat celé tři dny, po které akce probíhá. Každý účastník musí mít svou kartu, proto jich vyzvedněte dostatečný počet (např. rodiče se dvěma dětmi – 4 karty).

Stačí si vyzvednout Ledové karty od 30. ledna do 3. února 2018 v době od 9.00 do 17.00 v recepci na Senovážném náměstí 977/24, Praha 1 (roh Jeruzalémské a Jindřišské ulice). Pokud nejste z Prahy, je možné si karty objednat během ledna na adrese: info@ledovapraha.cz, případně na telefonním čísle: 222247529.

Doprovodným programem Ledové Prahy je geocachingová hra, letos zaměřená na stará řemesla. Provede účastníky ulicemi a dalšími místy, jež s nimi nějak – třeba svými názvy – souvisejí… Obdobnou akcí je Velká ledová soutěž.

Celý popis
Naposledy změněno: 27. 10. 2017

Ubytování a restaurace v okolí