Úvod > Aktivity & akce > Akce > Výstava Les – Příběhy pěti stromů

Výstava Les – Příběhy pěti stromů

Kdy 17. květen 2014 - 26. říjen 2014 Výstavy
Prožijte v Písku cestu lesem zvenčí i zevnitř. Pro velký zájem ze strany návštěvníků jsme se rozhodli zážitkovou interaktivní výstavu LES - PŘÍBĚHY PĚTI STROMŮ prodloužit do neděle 26. 10. 2014.

Stromy propojené větvemi a kořeny v jediné živé tělo. V jeskyních a dutinách ukrytá nitra stromů. V tichu a polostínu, v křehkých tělech papírových objektů vibrující duše lesa. Poznejte její sílu a hledejte kořeny, kmen a korunu. Naslouchejte dávným příběhům, skrytým v letokruzích paměti. Příběhům pěti stromů, které vás provedou zázrakem jménem LES.

Výtvarní kouzelníci: Wade Kavanaugh a Stephen C. Nguyen (USA), Tomáš Žižka (ČR) Hra a poznání pro malé i velké. První výstava svého druhu v Evropě. LES v písecké Sladovně.

Výstava LES - PŘÍBĚHY PĚTI STROMŮ je prodlužena do neděle 26. října.

Pro ty, kteří již v sladovnickém lese byli a nyní by si chtěli přijít mezi kořeny, do kmenů a do koruny stromů hrát, otvírá Sladovna do expozice LES – PŘÍBĚHY PĚTI STROMŮ pro individuální návštěvníky volný vstup. Dopoledne patří Sladovna hlavně školám a školkám, kterým se věnují lektoři dle potřeb. Komentované prohlídky s lektorem proběhnou, pokud budou mít návštěvníci zájem, v pracovních dnech pouze od 14:00 a 15:00 hod. V ostatních časech je možný vstup bez lektora.

Přijďte si do Sladovny užít podzimní LES.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 7. 2015
3.5.
16.10.
Tiskařiště

Tiskařiště

Písek, Jižní Čechy
16.4.
28.9.
Otevřené brány píseckých kostelů 2016

Otevřené brány píseckých kostelů 2016

Písek, Jižní Čechy
4.5.
23.6.
Karel IV. - výstava v Městské knihovně Písek

Karel IV. - výstava v Městské knihovně Písek

Písek, Jižní Čechy
28.8.
Dobrodružný Písek - Písecké cyklování

Dobrodružný Písek - Písecké cyklování

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí