Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kurzy krasobruslení Praha

Kurzy krasobruslení Praha

Kdy 7. září 2013 - 14. prosinec 2013 Sportovní akce
Chcete se naučit krasobruslit? Na stadionu Nikolajka máte skělou příležitost. Přijďte se pobavit a vyzkoušejte si tento krásný sport. Začínající bruslaři se naučí základy jako je rozjezd, zabrzdění a zvedání se, pokročilejší pak přešlapování, obraty a piruety či jednoduché skoky.
Kurzy pro dospělé probíhají na ledové ploše společně i s dalšími věkovými skupinami, nicméně skupiny jsou rozděleny podle věku a dovedností. Vždy tedy naleznete vám věkově blízkého spolubruslaře. Začátečníkům pomůžeme překonat strach z ledu a postupně získat rovnováhu.

Pokročilejší bruslaři zdokonalí techniku bruslení se zaměření se na přešlapování vpřed a vzad, rozjezd, zabrzdění, obraty, jízdu na jedné noze a vzájemné vyhýbání se.

Pokud začínají malé děti, je nejvhodnější věk kolem 5 let, ale najdou se i čtyř letí borci. Ti nejmenší si většinou na ledě hrají, učí se padat, vstávat, držet rovnováhu a chůzi po ledě. Důležité je získat si jejich zájem, aby je bruslení bavilo. Pokud bude mít Vaše dcera či syn strach z prvních krůčků, bude se jim věnovat náš trenér individuálně, aby co nejdříve získali důvěru k ledu a bruslím.

Pro ty nejmenší je nejvhodnější hodinová lekce, nicméně spousta malých dětí hravě zvládá dvouhodinovou lekci a tím dosahuje daleko rychlejších pokroků.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 9. 2013
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí