Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kurzy krasobruslení Praha

Kurzy krasobruslení Praha

Kdy 7. září 2013 - 14. prosinec 2013 Sportovní akce
Chcete se naučit krasobruslit? Na stadionu Nikolajka máte skělou příležitost. Přijďte se pobavit a vyzkoušejte si tento krásný sport. Začínající bruslaři se naučí základy jako je rozjezd, zabrzdění a zvedání se, pokročilejší pak přešlapování, obraty a piruety či jednoduché skoky.
Kurzy pro dospělé probíhají na ledové ploše společně i s dalšími věkovými skupinami, nicméně skupiny jsou rozděleny podle věku a dovedností. Vždy tedy naleznete vám věkově blízkého spolubruslaře. Začátečníkům pomůžeme překonat strach z ledu a postupně získat rovnováhu.

Pokročilejší bruslaři zdokonalí techniku bruslení se zaměření se na přešlapování vpřed a vzad, rozjezd, zabrzdění, obraty, jízdu na jedné noze a vzájemné vyhýbání se.

Pokud začínají malé děti, je nejvhodnější věk kolem 5 let, ale najdou se i čtyř letí borci. Ti nejmenší si většinou na ledě hrají, učí se padat, vstávat, držet rovnováhu a chůzi po ledě. Důležité je získat si jejich zájem, aby je bruslení bavilo. Pokud bude mít Vaše dcera či syn strach z prvních krůčků, bude se jim věnovat náš trenér individuálně, aby co nejdříve získali důvěru k ledu a bruslím.

Pro ty nejmenší je nejvhodnější hodinová lekce, nicméně spousta malých dětí hravě zvládá dvouhodinovou lekci a tím dosahuje daleko rychlejších pokroků.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 9. 2013
23.4.
29.4.
Výstava Tajuplné ostrovy

Výstava Tajuplné ostrovy

Praha 5, Praha
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
26.3.
2.5.
Americké jaro v pražském Jazz Docku

Americké jaro v pražském Jazz Docku

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí