Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kurz Kameny na plátně (akryl a minerály)

Kurz Kameny na plátně (akryl a minerály)

Kdy 16. únor 2016 17:30 - 19:00 Lidová řemesla a trhy
Namalujme si spolu obraz, který dotvoříme našitými kamínky. Téma si zvolíte podle sebe - hvězdy na obloze, kapky rosy v trávě či snad skleněnky v důlku... záleží jen na vaší fantazii.
Co vás čeká v kurzu Kameny na plátně:

V první části kurzu si na plátno vytvoříme barevný podklad. Malovat budeme akrylovými barvami, což je technika, která patří mezi oblíbené nejen mezi umělci. Akryl má dobré krycí schopnosti, lze s ním vytvářet abstraktní i konkrétní motivy, barvy jsou stálé a nevyblednou. Mezitím, co budou barvy schnout, si vyberete kamínky s již předvrtanými otvory, kterými svůj obraz dotvoříte. Minerály se budou na plátno přišívat jednoduchým způsobem, který zvládne každý. Nepotřebujete zvláštní šicí schopnosti, jen trpělivost.

Co s sebou:

Na kurzu bude připraven veškerý potřebný materiál, plátno, barvy i další pomůcky, pokud ale máte jasnou představu o ztvárnění obrazu, můžete si donést kamínky podle vlastního výběru.

Co si odnesete:

Domů si odnesete obrázek, který můžete použít ve vlastním interiéru nebo darovat někomu blízkému. Pokud zamýšlíte obrázek použít jako dárek, tak doporučuji na dotyčného člověka myslet při samotném tvoření, pak může vzniknout obrázek doslova šitý na míru.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé i děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Kurz trvá cca 2 – 2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnutý veškerý potřebný materiál, zapůjčení pomůcek a práce lektorky, můžete si přinést vlastní kamínky k našití, ale veškerý materiál bude na místě. Na každém kurzu rovněž dostanete drobné občerstvení.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 1. 2016
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
Ondřej Kopal: No drama

Ondřej Kopal: No drama

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí