Úvod > Aktivity & akce > Akce > Kart Liga Masarykova okruhu

Kart Liga Masarykova okruhu

Kdy 1. duben 2014 - 31. říjen 2014 Sportovní akce
Masarykův okruh nabízí svezení na jediné brněnské outdoorové motokárové dráze. Soupeřit nemusíte jen s kamarády, ale i s absolutně nejlepšími časy jezdců z celé sezony. Nejrychlejší vyhrávají účast v motokárovém závodu proti hvězdám MotoGP přímo o závodním víkendu Grand Prix České republiky

Jediná venkovní dráha Masarykova okruhu je unikátní svým profilem i prostředím. Zapomeňte na nesmyslně klikaté kryté dráhy, které se musí vměstnat na pár metrů čtverečních. U nás můžete předjíždět, taktizovat, zkrátka závodit. To vše v unikátním prostředí s výhledem na dráhu Masarykova okruhu.

Jak soutěžit?

Stačí přijet na Masarykův okruh v provozní době motokárové dráhy, zajezdit si a souhlasit se zapsáním času do tabulky. Soutěžit lze až do 7. srpna. Počet soutěžních jízd není omezen, do výsledků se zapisuje nejrychlejší čas jezdce v sezoně 2014.

Kde se dozvíte časy soupeřů?

Přímo u minibikové dráhy bude vyvěšen "totem" s časy nejrychlejších jezdců po vzoru britského pořadu Top Gear. Tam uvidíš, kolik ti chybí na úplnou špičku. A pokud zajedeš dostatečně rychlý čas, na tabuli jej s tvým jménem přidáme.

Kolik to stojí?

Nic! Stačí si zaplatit běžnou jízdu na motokárách v ceně 150 Kč/10 min.

Kdo se může zůčastnit?

Kdokoliv, kdo může jezdit na motokárách. Během roku se do boje o nejrychlejší čas zapojí i profesionálové, kteří Masarykův okruh navštíví. Ti ale nebudou zařazeni do výsledného hodnocení určujícího účast v závodním finále proti jezdcům MotoGP.

Jak bude vypadat finále s jezdci MotoGP?

Tři absolutně nejrychlejší jezdci postupují do závodu proti jezdcům MotoGP přímo během srpnového závodního víkendu Grand Prix České republiky. Účast už přislíbili Karel Abraham a Karel Hanika, nyní jednáme s týmy MotoGP o účasti dalších jezdců.

Jaké jsou ceny?

Kromě účasti ve velkém finále proti jezdcům MotoGP vyhrávají nejrychlejší jezdci věcné ceny a vstupenky na akce Masarykova okruhu. Oceněno bude deset nejrychlejších jezdců sezony a tři nejrychlejší ženy (pokud nebudou mezi deseti absolutně nejrychlejšími).

Podmínky soutěže

Zakoupení platné destiminutové vstupenky na jízdu na motokárové dráze, ustanovení jakéhokoliv času na dráze, souhlas se zařazením do soutěže. Otevírací doba pro veřejnost: úterý a čtvrtek: 14:00 - 19:00 sobota a neděle: 11:00 - 19:00 V případě zájmu o rezervaci vetší skupiny osob mimo otevírací dobu nás konataktujte: Tel.: +420 602 727 025 n. +420 605 205 158 E-mail: motokary@brno-circuit.com.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 4. 2014
Automotodrom Brno

Automotodrom Brno

Ostrovačice, Jižní Morava
Motokáry Masarykův okruh

Motokáry Masarykův okruh

Brno, Jižní Morava
Zorbing Brno

Zorbing Brno

Ostrovačice, Jižní Morava
Tajemství řádu Veveřínů

Tajemství řádu Veveřínů

Ostrovačice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování Camp Alpa

Ubytování Camp Alpa

Ostrovačice, Jižní Morava
Hotel Slovan - za fotbalem do Rosic

Hotel Slovan - za fotbalem do Rosic

Rosice, Jižní Morava
Hotel Victory

Hotel Victory

Popůvky, Jižní Morava
Relaxace v Hotelu Rakovec

Relaxace v Hotelu Rakovec

Brno, Jižní Morava