Úvod > Aktivity & akce > Akce > Juklík zve na předvánoční vyrábění, plavání a dětskou diskotéku

Juklík zve na předvánoční vyrábění, plavání a dětskou diskotéku

Kdy 12. prosinec 2014 9:00 - 18:00 Akce pro děti
Unikněte na chvíli předvánočnímu shonu! Baby Club Juklík pořádá v pátek 12. prosince 2014 den plný zábavy pro celou rodinu. Plavání a výtvarná dílnička na vás čekají v Juklíku na Praze 10, na Praze 5 pak děti odpoledne nadchne také dětská diskotéka s opičkou Lolou!
Zábavné plavání a výtvarné dílničky s oblíbenými kreativními pomůckami Lowlands vás čekají nejprve od 9 do 12 hodin v pátek 12. prosince v Baby Clubu Juklík na Praze 10. Zveme děti od jednoho do čtyř let v doprovodu rodičů, pro které jsme připravili příjemně teplý bazén plný balonků, hraček, destiček, kachniček i rybiček a mohou si tak užít volné plavání a hrátky ve vodě na neorganizované lekci. Koupáním to zdaleka nekončí! Do Juklíku přijde zkušená lektorka ze Studia Kroužek a děti i hraví rodiče si s ní vyrobí dárek s vánoční tématikou.

Stejně krásný program pro děti pak bude odpoledne od 14 do 18 hodin probíhat také v Juklíku na Praze 5, kde se ovšem bude navíc od 16 hodin konat také velká vánoční diskotéka s opičkou Lolou, která je maskotem tamní unikátní metody cvičení s dětmi Monkey's Gym, se kterým se tady můžete rovněž seznámit. Bude to den plný zábavy, který s nadcházejícím shonem před svátky všichni tak potřebujeme. A maminky, pokud si chcete zatím v klidu domova zabalit první várku dárků, vyšlete s dětmi tatínky, zabaví se tady všichni.

Pořadatelé předpokládají o akci opět velký zájem, proto si své místo co nejdříve rezervujte telefonicky.

Adresy:
Baby Club Juklík, gymn. Přípotoční (vchod z ulice Sportovní) 1337, Praha 10
Baby Club Juklík a Monkey's Gym, U Jezera 2031, Praha 5
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 12. 2014
5.4.
13.5.
Makrofotografie 3x jinak

Makrofotografie 3x jinak

Praha 13, Praha
5.4.
13.5.
Czech Nature Photo 2018

Czech Nature Photo 2018

Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí