Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jógové dny dobrých skutků v Praze

Jógové dny dobrých skutků v Praze

Kdy 21. červen 2015 18:00 - 21:30 Festivaly
Evropská federace jógy ve spolupráci s Českou federací jógy, již podruhé pořádá velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků v Praze. Všichni milovníci jógy se mohou těšit na představení, koncert a Pozdrav slunci, který ukončí art joga similiris.

Dne 21. června 2015 se bude konat velké pouliční představení Jógové dny dobrých skutků PŘI PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE JÓGY. Centrální představení se bude konat v Praze na Náměstí Republiky před budovou OC Palladium. Začátek je v 18:00 hodin.

Evropská federace jógy ve spolupráci s Českou federací jógy také tento rok pořádá velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků v Praze a při příležitosti Mezinárodního dne jógy. Všichni milovníci jógy se mohou zúčastnit na představení, koncertu a Pozdravu slunci, který ukončí Art joga Similiris.

Evropská kulturní představení se uskuteční s podporou Městské části Praha 1 a Velvyslanectví Indické republiky a pod záštitou Ministra zdravotnictví České republiky.
Na představení se shromáždí velký počet účastníků, instruktorů jógy a praktiků z Evropy, občanů a návštěvníků Prahy.

Vezměte si s sebou podložku a připojte se! Seriál Pozdrav slunci ukončí Art joga similiris, která v sobě spojuje senzibilitu jógy a umění pohybu.

Večerní část představení, vystoupení Kirtanové skupiny Samadhi, se bude konat ve stejný den od 20:00 hodin v budově bývalého kláštera u kostela svatého Michala v Melantrichově ulici č. 17b (vstup z průchodu do Michalské).

ÚČAST obyvatel Prahy V PŘEDSTAVENÍ JE ZDARMA, taktéž i účast ve večerní části představení a koncertu.

Všichni zájemci se mohou účastnit na představení pouze po vyplnění elektronické přihlášky (nejpozději do 20. června 2015 do půlnoci).

Velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků si klade za cíl podporovat lidské hodnoty a zdravý životní styl prostřednictvím fyzické aktivity a cvičení. Toto je třetí rok v řadě, kdy je evropské představení pořádáno s úmyslem, že každý rok přibudou další evropská města a větší počet účastníků.

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 6. 2015

Ubytování a restaurace v okolí