Úvod > Aktivity & akce > Akce > Jeden svět ve Zlíně - Call Me Kuchu

Jeden svět ve Zlíně - Call Me Kuchu

Kdy 10. listopad 2014 19:00 - 21:00 Festivaly
Program Promítej i ty! je alternativním způsobem distribuce lidskoprávních dokumentárních filmů, která v Česku doposud nemá obdoby. Dokumenty spolu s doprovodnými materiály jsou v rámci programu zdarma k dispozici komukoliv, kdo má zájem je zhlédnout či promítnout vlastnímu publiku ve svém okolí.
Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech nese příznačný název Jeden svět. V současnosti je největším dokumentárním festivalem s tematikou lidských práv na světě. Nekoná se však jen v hlavním městě. Po promítání v Praze se projekce Jednoho světa přesouvají do 33 českých a moravských měst…

Smutná zpráva je, že ani letos byste mezi nimi nenašli Zlín. Ta veselejší zase, že již čtvrtým rokem funguje program Promítej i ty! Divácky nejúspěšnější dokumenty vstupují do programu, jehož prostřednictvím si kdokoli v České republice může film zdarma půjčit a promítnout svému publiku. A přesně to jsme udělali my!

Vidět můžete následující filmy:

Call Me Kuchu - 10. 11.
Film jako Brno - 24. 11.
#chicagoGirl - 8. 12. 2014

Vždy od 19:00 ve studentském klubu Viktorka v Mostní. Info k jednotlivým filmům najdete na stránkách Promítej i ty! Na viděnou ve Viktorce!
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 11. 2014
19.1.
20.5.
Hodiny ze Švarcvaldu

Hodiny ze Švarcvaldu

Zlín, Východní Morava
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí