Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hradozámecká noc na Kunětické hoře s lampionovým průvodem

Hradozámecká noc na Kunětické hoře s lampionovým průvodem

Kdy 30. srpen 2014 20:00 - 23:59 Historické a vojenské akce
Lampionový průvod na Kunětickou horu (sraz účastníků ve 20.00 na parkovišti pod hradem), večerní prohlídky, vystoupení folkové skupiny Trdlo, po celou dobu večerní prohlídky nasvíceného paláce. Zpřístupněno bude i pernštejnské sklepení pod nádvořím, v němž se bude podávat kvalitní víno.

Hradozámeckou noc zahájíme lampionovým průvodem na Kunětickou horu - sraz účastníků ve 20 hodin na parkovišti pod hradem, lampiony s sebou! Ve 21 hodin se můžete těšit na vystoupení pardubické folkové skupiny Trdlo. Folk-folklórní skupina Trdlo vznikla v roce 1982 z pardubických muzikantů, kteří se rozhodli hrát lidovou hudbu jinak, než klasické folklórní soubory.

Během své existence si kapela vytvořila osobitý a pro ni typický styl aranžování lidových písní s převažujícími prvky folku, ale i jazzu a vážné hudby. Inspiraci čerpá v méně hraných českých, moravských, slovenských a židovských písničkách. Po celý večer prohlídky nasvíceného paláce a mimořádně i kamenných sklepení pod hradním nádvořím, v nichž vám navíc stylově nabídneme ochutnávku kvalitních vín.

Celý popis
Naposledy změněno: 28. 8. 2014
1.11.
4.3.
Poklady zbrojnic státních hradů a zámků v Pardubicích

Poklady zbrojnic státních hradů a zámků v Pardubicích

Pardubice, Východní Čechy
1.11.
18.2.
ETA – Umění (a) spotřebiče

ETA – Umění (a) spotřebiče

Pardubice, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí