Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hradozámecká noc na Kunětické hoře s lampionovým průvodem

Hradozámecká noc na Kunětické hoře s lampionovým průvodem

Kdy 30. srpen 2014 20:00 - 23:59 Historické a vojenské akce
Lampionový průvod na Kunětickou horu (sraz účastníků ve 20.00 na parkovišti pod hradem), večerní prohlídky, vystoupení folkové skupiny Trdlo, po celou dobu večerní prohlídky nasvíceného paláce. Zpřístupněno bude i pernštejnské sklepení pod nádvořím, v němž se bude podávat kvalitní víno.

Hradozámeckou noc zahájíme lampionovým průvodem na Kunětickou horu - sraz účastníků ve 20 hodin na parkovišti pod hradem, lampiony s sebou! Ve 21 hodin se můžete těšit na vystoupení pardubické folkové skupiny Trdlo. Folk-folklórní skupina Trdlo vznikla v roce 1982 z pardubických muzikantů, kteří se rozhodli hrát lidovou hudbu jinak, než klasické folklórní soubory.

Během své existence si kapela vytvořila osobitý a pro ni typický styl aranžování lidových písní s převažujícími prvky folku, ale i jazzu a vážné hudby. Inspiraci čerpá v méně hraných českých, moravských, slovenských a židovských písničkách. Po celý večer prohlídky nasvíceného paláce a mimořádně i kamenných sklepení pod hradním nádvořím, v nichž vám navíc stylově nabídneme ochutnávku kvalitních vín.

Celý popis
Naposledy změněno: 28. 8. 2014
1.5.
30.9.
Výstava Zpátky do pohádky na Kunětické hoře

Výstava Zpátky do pohádky na Kunětické hoře

Staré Hradiště, Východní Čechy
29.5.
2.6.
Armentum na Kunětické hoře

Armentum na Kunětické hoře

Staré Hradiště, Východní Čechy
8.5.
31.12.
Pardubice - příběh města

Pardubice - příběh města

Pardubice, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí