Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hlubočepský masopust 2015

Hlubočepský masopust 2015

Kdy 7. únor 2015 13:30 - 8. únor 2015 2:00 Hudební a divadelní akce
U Prokopského údolí se budou bavit děti i dospělí! V sobotu 7.2. se uskuteční pátý hlubočepský masopust. Průvod nejprve navštíví hlubočepské sousedy a poté zakotví v místní Besední restauraci. Odpoledne zahájí defilé masek a tombola, pak přijdou na řadu koncerty Vrtule 1 a Soul Collection.
Sejdeme se na hlubočepském nádraží před půl druhou. Přespolní maškary mohou využít motorák, který vyjíždí ze Smíchovského nádraží ve směru Beroun přes Rudnou ve 13:25 hodin. V Hlubočepích je přivítají maškary místní a společně v jednom pestrém průvodu se za zvuku bubnů a rozverných písní společně vydají obveselit hlubočepské sousedy, kteří něco dobrého k snědku i k pití připraví.

I tentokrát bude pro průvod masek od 16.00 hodin připravena Besední restaurace ve Slivenecké ulici č. 7, kde začne defilé dětských masek a volba královny/krále masopustu. Vstupné přiměřené! Bude se tancovat, hodovat a pít nejprve při kapele Vrtule 1, večer pak nastoupí Soul Collection s latinskoamerickými rytmy, které nikoho nenechají v klidu. Okolo 22:00 přijde DJ Růžový partner.

Na zahradě restaurace bude oheň a jídlo, v sále se nebude kouřit zhruba do 20.30 hodin – počkáme, až odejdou děti. Na sále proběhne tombola pro děti i dospělé. V salonku bude připraven fotografický ateliér Photon, který maškarády a jejich kamarády zvěční.
Masky nutné do průvodu i na vnitřní rej. Pro zájemce však bude jako vždy otevřena proslulá Radčina šatna, z jejíchž útrob jak z módního budoiru vyměněni vyběhnete.
Masopust je slavnost sousedská, pospolitá, ba přátelská. Přijďte tedy za kamarády, vezměte s sebou kamarády a ti ať s sebou vezmou zas své kamarády!
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 1. 2016

Ubytování a restaurace v okolí