Úvod > Aktivity & akce > Akce > Hlubočepský masopust 2015

Hlubočepský masopust 2015

Kdy 7. únor 2015 13:30 - 8. únor 2015 2:00 Hudební a divadelní akce
U Prokopského údolí se budou bavit děti i dospělí! V sobotu 7.2. se uskuteční pátý hlubočepský masopust. Průvod nejprve navštíví hlubočepské sousedy a poté zakotví v místní Besední restauraci. Odpoledne zahájí defilé masek a tombola, pak přijdou na řadu koncerty Vrtule 1 a Soul Collection.
Sejdeme se na hlubočepském nádraží před půl druhou. Přespolní maškary mohou využít motorák, který vyjíždí ze Smíchovského nádraží ve směru Beroun přes Rudnou ve 13:25 hodin. V Hlubočepích je přivítají maškary místní a společně v jednom pestrém průvodu se za zvuku bubnů a rozverných písní společně vydají obveselit hlubočepské sousedy, kteří něco dobrého k snědku i k pití připraví.

I tentokrát bude pro průvod masek od 16.00 hodin připravena Besední restaurace ve Slivenecké ulici č. 7, kde začne defilé dětských masek a volba královny/krále masopustu. Vstupné přiměřené! Bude se tancovat, hodovat a pít nejprve při kapele Vrtule 1, večer pak nastoupí Soul Collection s latinskoamerickými rytmy, které nikoho nenechají v klidu. Okolo 22:00 přijde DJ Růžový partner.

Na zahradě restaurace bude oheň a jídlo, v sále se nebude kouřit zhruba do 20.30 hodin – počkáme, až odejdou děti. Na sále proběhne tombola pro děti i dospělé. V salonku bude připraven fotografický ateliér Photon, který maškarády a jejich kamarády zvěční.
Masky nutné do průvodu i na vnitřní rej. Pro zájemce však bude jako vždy otevřena proslulá Radčina šatna, z jejíchž útrob jak z módního budoiru vyměněni vyběhnete.
Masopust je slavnost sousedská, pospolitá, ba přátelská. Přijďte tedy za kamarády, vezměte s sebou kamarády a ti ať s sebou vezmou zas své kamarády!
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 1. 2016
1.12.
30.3.
Výstava k pohádce Čertoviny

Výstava k pohádce Čertoviny

Praha 5, Praha
23.9.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
21.10.
25.3.
Bruslení na zimním stadionu Nikolajka

Bruslení na zimním stadionu Nikolajka

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí