Úvod > Aktivity & akce > Akce > Historické i současné modely BMW v Galerii Vaňkovka

Historické i současné modely BMW v Galerii Vaňkovka

Kdy 9. říjen 2017 - 29. říjen 2017 Výstavy
Ve dnech 9. až 29. října proběhne v Galerii Vaňkovka v Brně výstava automobilů a otocyklů značky BMW. Výstava „žijeme BMW“ představí historii i současnost luxusní německé automobilky, která vloni oslavila sté výročí. K je bude vůz BMW Dixi, vyrobený už v roce 1928 a další historické i nové motorky.
Na výstavě uvidíte historický model BMW 319/1 z roku 1934, kterého se vyrobilo pouze 102 kusů, nebo vůz BMW 700, který se stal hvězdou amatérských závodů padesátých let. Rodinná firma Renocar - oficiální dealer vozů - představí přímo v obchodním centru více než tucet automobilů a 6 motocyklů značky BMW.

Ze současné generace přijede na výstavu BMW X1, BMW 5 touring nebo sportovní plug-in hybrid BMW i8. V jedné ze scenerií zhlédnete evoluci sportovního BMW M3 doplněnou o prémiový vůz ze současné nabídky. Na své si přijdou i motocykloví příznivci. Právě motocykly začala německá automobilka vyrábět ještě před výrobou automobilů. V Galerii Vaňkovka budou k vidění motocykly nejen z předválečných a válečných let, ale také novinky letošní sezony.
 

Soutěž o motorku a další ceny

Prohlídkou vystavených modelů ale zábava v Galerii Vaňkovka, během tří říjnových týdnů, rozhodně neskončí. Po celou dobu trvání výstavy se můžete zapojit do soutěže o zajímavé ceny. V hlavní finálové soutěži se hraje o motorku BMW G 310 R, kterou výherce získá zdarma. Návštěvníci mohou také soutěžit o zapůjčení vozu BMW na týden nebo další ceny spojené se značkou. Princip hlavní soutěže bude jednoduchý: v co nejkratším čase přiřadit k deseti obrázkům vozů BMW jejich správný název. Soutěžící projdou základním kolem, ze kterého budou vybráni ti nejrychlejší, kteří postoupí do finále. To proběhne v pátek 27. října od 17 hodin.

Další program výstavy:
14.10. od 9 do 11 hodin – sraz majitelů vozů značky BMW M

21.10. od 10 do 18 hodin – vyfoťte se v luxusním kabrioletu značky BMW a odneste si fotografii na památku

21.10. a 22.10. od 13 do 17 hodin – BMW Road Show – testovací jízdy pro veřejnost. Zaregistrujte se u hostesek a na vlastní kůži pocítíte luxus z jízdy ve vybraných modelech značky BMW.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2017
1.1.
10.11.
Trhy na Zelňáku 2018

Trhy na Zelňáku 2018

Brno, Jižní Morava
15.6.
30.9.
Století sakrální architektury

Století sakrální architektury

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí