Úvod > Aktivity & akce > Akce > Havelské posvícení v Radotíně

Havelské posvícení v Radotíně

Kdy 8. říjen 2016 9:00 - 9. říjen 2016 19:00 Festivaly
Tradiční kulturní akce pořádaná Městskou částí Praha 16 spojená se staročeským jarmarkem. Vlajková loď radotínských kulturních akcí se koná ve dvou dnech, o víkendu 8. - 9. října na náměstí Sv. Petra a Pavla a v přilehlých ulicích.

Tradiční kulturní akce pořádaná Městskou částí Praha 16 spojená s tradičním staročeským jarmarkem. Posvícení bude zahájeno v 9.00 hod. slavnostní fanfárou, bohoslužbou slova pátera Zdeňka Skalického a stánkovým prodejem výrobků tradičních řemesel a občerstvení. Začátek kulturního programu je po oba dny od 10.30 hodin.


Po celý víkend mohou návštěvníci, nejen v ulicích Václava Balého a Loučanská, ale i na přilehlých trávnících a dvou pódiích, sledovat různá vystoupení. Doprovodnou součástí akce jsou také stánky, ve kterých prodejci nabízejí výrobky tradičních řemesel a občerstvení. Snahou pořadatele je zachovat staročeskou náladu pořádané akce, k čemuž přispívají i někteří prodejci, kteří zdobí své prodejní stánky velmi kreativně a mnozí jsou oblečeni do stylových oděvů.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 9. 2016
1.12.
31.3.
Lázně na lodi v Praze

Lázně na lodi v Praze

Praha 2, Praha
19.11.
30.4.
Bruslení na zimním stadionu Kobra

Bruslení na zimním stadionu Kobra

Praha 4, Praha
10.1.
7.3.
Přednáškový cyklus Dolnobřežanské archeostřípky

Přednáškový cyklus Dolnobřežanské archeostřípky

Dolní Břežany, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí