Úvod > Aktivity & akce > Akce > Havelské posvícení v Radotíně

Havelské posvícení v Radotíně

Kdy 8. říjen 2016 9:00 - 9. říjen 2016 19:00 Festivaly
Tradiční kulturní akce pořádaná Městskou částí Praha 16 spojená se staročeským jarmarkem. Vlajková loď radotínských kulturních akcí se koná ve dvou dnech, o víkendu 8. - 9. října na náměstí Sv. Petra a Pavla a v přilehlých ulicích.

Tradiční kulturní akce pořádaná Městskou částí Praha 16 spojená s tradičním staročeským jarmarkem. Posvícení bude zahájeno v 9.00 hod. slavnostní fanfárou, bohoslužbou slova pátera Zdeňka Skalického a stánkovým prodejem výrobků tradičních řemesel a občerstvení. Začátek kulturního programu je po oba dny od 10.30 hodin.


Po celý víkend mohou návštěvníci, nejen v ulicích Václava Balého a Loučanská, ale i na přilehlých trávnících a dvou pódiích, sledovat různá vystoupení. Doprovodnou součástí akce jsou také stánky, ve kterých prodejci nabízejí výrobky tradičních řemesel a občerstvení. Snahou pořadatele je zachovat staročeskou náladu pořádané akce, k čemuž přispívají i někteří prodejci, kteří zdobí své prodejní stánky velmi kreativně a mnozí jsou oblečeni do stylových oděvů.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 9. 2016

Ubytování a restaurace v okolí