Úvod > Aktivity & akce > Akce > Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice

Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice

Kdy 5. březen 2015 16:30 - 8. březen 2015 Sportovní akce
Halové mistrovství Evropy je významnou mezinárodní atletickou událostí, která se do České republiky vrací po dlouhých 37 letech. Naposledy se v Praze konalo mistrovství Evropy v atletice na strahovském stadionu v roce 1978.

Halový evropský šampionát se bude konat ve dnech 5. – 8. března 2015 v 02 areně a bude vrcholem zimní atletické sezony. Do Prahy přijedou závodníci z 50 zemí Evropy, aby bojovali o tituly mistrů starého kontinentu. Divákům a fanouškům atletiky se představí evropská atletická špička a česká atletická reprezentace bude mít jedinečnou možnost ukázat se před domácím publikem.

Domácí prostředí společně s podporou diváků bude pro české atlety velkou motivací pro co nejlepší výkony. Těšit se můžete na kompletní českou atletickou špičku, která bude v konkurenci těch nejlepších z Evropy bojovat o kovy nejcennější. Pavel Maslák, Zuzana Hejnová, Ladislav Prášil, Jiřina Svobodová, Denisa Rosolová a mnoho dalších zvučných jmen české atletiky se těší na vrcholnou atletickou událost na domácí půdě.

Ve čtvrtek 5. března se uskuteční velkolepé zahájení halového mistrovství Evropy. Budete mít možnost shlédnout speciální multimediální show, výjimečné umělecké ztvárnění dokonalosti atletiky a také exkursy do její minulosti spojené se současnými úspěchy českých atletů. Představíme vám žijící legendy i současné hvězdy královny sportu. Vítěze a medailisty, kteří poctí zahajovací ceremoniál svou přítomností. Budete součástí historické chvíle setkání světových atletických celebrit s jejich následovníky. Překvapivá show o atletice, s atlety a s vámi. Praha je srdcem Evropy a začátkem března bude i srdcem atletiky.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte podpořit českou reprezentaci na halové mistrovství Evropy. Praha je srdcem Evropy a začátkem března 2015 bude i srdcem atletiky.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 3. 2015
18.6.
6.9.
Kinobus 2018

Kinobus 2018

Praha 9, Praha
19.6.
20.7.
Lineated Luminary

Lineated Luminary

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí