Úvod > Aktivity & akce > Akce > Freeport Hatě slaví 11 let: Late Night Shopping se slevami

Freeport Hatě slaví 11 let: Late Night Shopping se slevami

Kdy 20. září 2014 Společenské akce
Freeport slaví 20. září 11 let! Late Night Shopping s neuvěřitelnými slevami, zábava po celý den a soutěž o 2 Vespy!

Late Night Shopping 20.9.2014 za doprovodu hudby, tanečních vystoupení pole dance, twerk, samby, focení profesionálními fotografy ale i soutěž o 2 legendární a stylové VESPY - to vše a ještě mnohem více čeká v tento den na všechny návštěvníky outletového centra Freeport v Hatích.

Nákupy značkového oblečení se slevami roku: to je Late Night Shopping! Pro návštěvníky bude nachystán welcome drink, pasáží bude znít hudba mnoha stylů, uvidíte tanečníky Samby, Pole Dance, twerkující děvčata a řadu dalších doprovodných akcí.

K dispozici budou profesionální fotografové - odnesete si tak profi fotografii, kterou můžete také nasdílet na sociální sítě. A ještě mnohem více akcí vás čeká pouze 20. září na Freeportu.

Nákupy ve Freeportu budou tuto noc ještě výhodnější, neboť již tak nízké outletové ceny se sníží ještě více. Na všechny milovníky kvalitní módy zde čeká přes 250 světových módních značek včetně aktuálních kolekcí i exkluzivních produktů, které zakoupíte pouze zde. Nabídky jednotlivých obchodů budou postupně aktualizovány na webu - nabídky uveřejníme týden před samotnou akcí, která se koná 20.9.2014!

Zlatým hřebem večera pak bude soutěž o 2 VESPY! 18.00 - 23:30 Late Night Shopping 23.00 - losování 2 výherců - každý vyhraje jednu VESPU

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2014

Ubytování a restaurace v okolí