Úvod > Aktivity & akce > Akce > Flow East vzdává hold Václavskému náměstí

Flow East vzdává hold Václavskému náměstí

Kdy 24. listopad 2014 - 1. listopad 2015 Výstavy
Společnost Flow East zahájila 24.11.2014 speciální výstavu pod názvem „Václavské náměstí – ohnisko změn“. Cílem tohoto jedinečného projektu je zvýšit povědomí veřejnosti o unikátní historii nejznámějšího náměstí v České republice a sdílet s ní působivé fotografie významných milníků české historie.
Výstava se skládá z celkem 14 panelů (2,5 x 2 m), které provedou kolemjdoucí a návštěvníky klíčovými historickými mezníky tohoto kultovního místa, od prosperujícího období vlády Karla IV. po současnou tvář Václavského náměstí a jeho plánovanou budoucí podobu. Panely jsou umístěny na oplocení prázdné parcely v Opletalově ulici. Plánovaný projekt na tomto místě byl odložen z důvodu plánovacích procesů Prahy, a proto se společnost Flow East rozhodla prozatím využít oplocení pozemku pro dobrou věc.

Společnost Flow East srdečně zve veřejnost nejen k návštěvě výstavy, ale také k zasílání komentářů, zajímavých historických faktů, novinových článků, případně poutavých historických fotografií Václavského náměstí. Výstava a panel se seznamem přispěvatelů budou průběžně aktualizovány.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 11. 2014

Ubytování a restaurace v okolí