Úvod > Aktivity & akce > Akce > Fitmin Se psem mě baví běh

Fitmin Se psem mě baví běh

Kdy 7. říjen 2017 13:00 - 18:00 Sportovní akce
Pražská Stromovka 7. října hostí 1. ročník charitativního běhu pro lidi a psy s cílem pomoci těm pejskům, kteří svého pána pro běh životem teprve hledají.
Dobročinná akce proběhne v sobotu 7. října u Planetária v pražské Stromovce. Od 13 hodin se mohou zájemci registrovat a samotný závod startuje v 15 hodin. Účastníci mají na výběr ze dvou variant.

Buď se mohou účastnit 3,5 km dlouhého canicrossového závodu se psem v kategorii mužů a žen, nebo mohou zvolit více pohodovou variantu o délce 2,5 km s názvem Fitmin Se psem mě baví běh. V této kategorii je povoleno běhat jen tak pro radost se psem i bez psa – zkrátka, jak je libo „pro dobrou věc“.

Všechny běhy mají hromadný start. Startovné činí u canicrossu 150 Kč, u méně náročného běhu 110 Kč. Výtěžek akce bude rozdělen na projekty neziskové organizace Se psem mě baví svět a na potřeby dočaskářských organizací, se kterými tato organizace dlouhodobě spolupracuje. Samotným doběhnutím posledního běžce program rozhodně nekončí.

V 16.30 proběhne křest knihy Se psem mě baví svět, na které se autorsky podílela řada známých jmen a od 17 hodin budou probíhat ukázky psích sportů.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 9. 2017

Ubytování a restaurace v okolí