Úvod > Aktivity & akce > Akce > Film Music Prague 2017

Film Music Prague 2017

Kdy 21. duben 2017 - 23. duben 2017 23:59 Hudební a divadelní akce
Mezinárodní festival filmové hudby za účasti světových hvězd, skladatelů a umělců. Hosty budou japonský skladatel Joe Hisaiši (Cesta do fantazie, Princezna Mononoke) a skotský skladatel Craig Armstrong (Moulin Rouge, Velký Gatsby, Láska nebeská). Festival nabídne tři koncerty a další program.

21.dubna 2017 Palác Žofín
Speciálním hostem festivalu Film Music Prague je skotský skladatel CRAIG ARMSTRONG, držitel ceny Grammy a zlatého Globu, autor hudby  k filmu Moulin Rouge,Velký Gatsby, Romeo a Julie, Láska Nebeská. 

V rámci koncertu « Story of Love » uvede hned několik světových premiér , vůbec poprvé zazní v koncertním provedení sklady z historického dramatu Královna Alžběta:  Zlatý věk a také z nového thrilleru Snowden.
 
22.dubna 2017 Forum Karlín
Multimediální  koncertní show s názvem ALIEN: THE SYMPHONY. Dvouhodinová akce kombinuje hudbu z filmu o vetřelcích se speciálními efekty a osvětlením, pod vedením japonského dirigenta CHUHEIE IWASAKIHO vystoupí Filmová filharmonie a Kühnův smíšený sbor.
 
23.dubna 2017 Forum Karlín
Pozvání festivalu Film Music Prague přijal také JOE HISAIŠI, slavný autor hudby k animovaným filmům Cesta do fantazie a Princezna Mononoke, Můj soused Totoro, Laputa atd. Hisaiši bude dirigovat symfonický orchestr Filharmonici města Prahy.
 

Vystoupí symfonický orchestr a sbor pod vedením dirigenta Joe Hisaišiho.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 4. 2017

Ubytování a restaurace v okolí