Úvod > Aktivity & akce > Akce > Farmářské trhy na náměstí Republiky

Farmářské trhy na náměstí Republiky

Kdy 1. březen 2015 9:00 - 31. říjen 2015 18:00 Lidová řemesla a trhy
Farmářské trhy Prahy 1 trvají od dubna do října. Pěstitelé, chovatelé a výrobci ze všech koutů republiky nabízejí své produkty v samotném centru metropole. Na náměstí republiky jsou k dostání prvotřídní potraviny jako čerstvé sýry, maso a uzeniny, ovoce a zelenina v té nejvyšší kvalitě.
Trhy pod registrovanou značkou „Farmářské trhy Prahy 1“, jejímž cílem je podpora lidové tradice, přímého kontaktu pěstitelů s odběrateli a návrat čerstvých lokálních potravin, se budou na náměstí Republiky konat čtyřikrát týdně v období od března do října, od úterý do pátku v době od 9:00 do 18:00. K dispozici bude podle aktuální sezóny 50 až 80 prodejních míst, v nichž čeští producenti nabídnou to nejlepší z darů přírody.
 
Farmářský trh na náměstí Republiky má ambici být nejen místem nákupů, ale také středobodem setkávání, ochutnávání a vůbec chvilek příjemného zastavení uprostřed uspěchaného velkoměsta. K tomu slouží takzvaný nekončící stůl – ten svůj konec samozřejmě má (je dvacetimetrový), avšak to, co jeho rozměry dalece přesahuje, jsou chvilky, které u něj prožijete: ať ryze gurmánské při ochutnávce lahůdek z trhu či přátelské při rozhovoru s jinými, podobně naladěnými lidmi.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2015
9.2.
22.3.
Výstava Moser Crystal Story

Výstava Moser Crystal Story

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí