Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dyzajn market na Piazzetě Národního divadla - podzim 2016

Dyzajn market na Piazzetě Národního divadla - podzim 2016

Kdy 24. září 2016 10:00 - 25. září 2016 19:00 Výstavy
Prodejní výstava nabídne autorskou tvorbu 180 designérů, divadlo pro děti i dospělé, dětský koutek, limitovanou kolekci Podzim, módní přehlídky a skvělé jídlo a pití! Vstup zdarma, bez bariér a dog friendly.
Poslední zářijový víkend (24. - 25. 9.) opět ožije Piazzeta Národního divadla dyzajnem. Podzimní Dyzajn market vás nebolestivou cestou přenese z léta do zimy a pomůže mu k tomu právě 200 šikovných designérů, autorů, tvůrců a výtvarníků, kteří se pod jednou “střechou” sejdou a představí svoji tvorbu široké veřejnosti.

Pohodovou atmosféru babího léta navodí i bohatý doprovodný program. Zhlédnout budete moci divadelní představení nejen pro děti, hudební vystoupení sólistů i koncerty kapel. Nebo se třeba zastavit v dětském koutku a vyzkoušet mnoho zajímavých workshopů pod vedením dyzajnérů a jiných uměleckých spolků.

A co bude tentokrát jinak? Tím, že je Dyzajn market 5x až 6x do roka, zdá se být vždy stejný, ale opak je pravdou - koná se pod širým nebem, pokaždé v jiném ročním období, kdy právě počasí akci a její atmosféru neodmyslitelně dotváří. Ale to hlavní, co tvoří tuto akci tak oblíbenou, jsou dyzajnéři. A ti se mění, vozí nové kousky, posunují svou tvorbu kupředu, značky vznikají a zanikají.
 
Ze stálic se můžete těšit také na návrháře oblečení ATOM RAT, Akari a YAXI TAXI, porcelán Studia Malíská a BLAHO, šperky od Vuchu, MOOYYY nebo třeba bloky od značky SKOBA.
 
Jako nováčci se představí kupříkladu značky s oblečením a doplňky PBG, bloky Remini, šperky Minka, LabutDesign s betonovými bytovými doplňky nebo Bára z Nikolajky s porcelánem pro poetické duše.
 
A co to pouštění draků? Větrno je na Piazzetě často, ale věříme, že k pouštění draků se nedostaneme a zabavíme vás jinak. Papírového draka si ale budete moci vyrobit, a to na jednom z workshopů v dětském kreativním koutku.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 8. 2016

Ubytování a restaurace v okolí