Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dýňobraní ve Valtickém Podzemí

Dýňobraní ve Valtickém Podzemí

Kdy 15. září 2017 - 16. září 2017 Společenské akce
Výstava vyřezávaných dýní, odrůdové burčáky z burčákomatů, vína, dýňové bludiště ve Valtickém Podzemí, dýňový jarmark, gastronomické speciality, bohatý kulturní program.
Tradiční akce nadcházejícího podzimu s atraktivním kulturním programem pro celou rodinu. Chlazené odrůdové burčáky z Burčákomatů a vína Lednicko – valtického areálu. Výstava několika stovek vyřezaných dýní a různých okrasných variet dýní.

Co uvidíte a zažijete?
 
Stovky dýní, možnost vyřezávání na místě. Odrůdové burčáky, dýňové speciality. Dýňový jarmark, volba Miss Dýňobraní. Mistrovství ČR o nejchutnější dýňovou polévku. Soutěže pro děti, tajemný večer s rozsvícenými dýněmi. Velkolepý dýňový ohňostroj. Cimbálová muzika a vína Lednicko-valtického areálu.

Podzemní zážitková vinařská turistika v unikátním labyrintu historických vinných sklepů v celkové délce 900 metrů. V pátek zahájení v 16 hodin, sobota v 15 hodin. Vstupné na program do labyrintu Valtické Podzemí 100 Kč, děti do 15-ti let 50 Kč. Aktuální program naleznete na webových stránkách pořadatele.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 12. 2016
3.2.
30.3.
Zimní prohlídky na zámku Valtice

Zimní prohlídky na zámku Valtice

Valtice, Jižní Morava
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky zámku Lednice

Zimní prohlídky zámku Lednice

Lednice, Jižní Morava
26.10.
25.2.
Střípky dávných časů - středověk na Břeclavsku

Střípky dávných časů - středověk na Břeclavsku

Břeclav, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí