Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dýňobraní ve Valtickém Podzemí

Dýňobraní ve Valtickém Podzemí

Kdy 15. září 2017 - 16. září 2017 Společenské akce
Výstava vyřezávaných dýní, odrůdové burčáky z burčákomatů, vína, dýňové bludiště ve Valtickém Podzemí, dýňový jarmark, gastronomické speciality, bohatý kulturní program.
Tradiční akce nadcházejícího podzimu s atraktivním kulturním programem pro celou rodinu. Chlazené odrůdové burčáky z Burčákomatů a vína Lednicko – valtického areálu. Výstava několika stovek vyřezaných dýní a různých okrasných variet dýní.

Co uvidíte a zažijete?
 
Stovky dýní, možnost vyřezávání na místě. Odrůdové burčáky, dýňové speciality. Dýňový jarmark, volba Miss Dýňobraní. Mistrovství ČR o nejchutnější dýňovou polévku. Soutěže pro děti, tajemný večer s rozsvícenými dýněmi. Velkolepý dýňový ohňostroj. Cimbálová muzika a vína Lednicko-valtického areálu.

Podzemní zážitková vinařská turistika v unikátním labyrintu historických vinných sklepů v celkové délce 900 metrů. V pátek zahájení v 16 hodin, sobota v 15 hodin. Vstupné na program do labyrintu Valtické Podzemí 100 Kč, děti do 15-ti let 50 Kč. Aktuální program naleznete na webových stránkách pořadatele.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 12. 2016
1.5.
2.12.
Výstava kostýmů z filmu Marie Terezie

Výstava kostýmů z filmu Marie Terezie

Valtice, Jižní Morava
28.4.
15.10.
Písečný svět v Lednici

Písečný svět v Lednici

Lednice, Jižní Morava
14.4.
8.9.
Běhej lesy 2018

Běhej lesy 2018

Sněžné, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí