Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dva na kanapi

Dva na kanapi

Kdy 1. červen 2015 19:30 - 21:45 Hudební a divadelní akce
Slavná komedie Marca Camolettiho v podání souboru Divadla bez zábran útočí na Vaše bránice již ve čtvrté divadelní sezoně. Přijďte se pobavit! Čeká nás předposlední představení.

Známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, se po sérii vzájemných neshod na truc rozejdou. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném domě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Nakonec se dvojice rozhodne obtížnou situaci řešit tak, že dům rozdělí na dvě stejné části tak, že pomyslnou hranici představuje přerušovaná čára uprostřed společného salonu.

Přestože mezi oběma stále přetrvává láska, rozhodne se každý z obou manželů žít nový život, aby ještě více zatopil tomu druhém. On s mladou cover-girl, ona s mladým hercem. Podivné soužití začne nutně vytvářet neřešitelné situace, které se snaží, ne vždy nejšťastněji, ale vždy ve svůj prospěch, řešit všudypřítomný, mazaný sluha.

Hra světoznámého autora moderní francouzské komedie Marca Camolettiho se v Paříži dočkala dohromady 1800 repríz, byla přeložena do několika jazyků, vysílána francouzskou televizí Antenne 2 a byl podle ní natočen film v hlavních rolích s Jeanem Lefebvrem a Michelem Galabru.

Celý popis
Naposledy změněno: 29. 5. 2015
19.1.
21.1.
Dinosauří dílničky v Triloparku

Dinosauří dílničky v Triloparku

Praha 4, Praha
1.10.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha
20.11.
31.5.
Josef Čapek: Vinohradský scénograf

Josef Čapek: Vinohradský scénograf

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí