Úvod > Aktivity & akce > Akce > Druhý adventní víkend: čerti a Mikuláš na Stezce

Druhý adventní víkend: čerti a Mikuláš na Stezce

Kdy 6. prosinec 2014 11:00 - 14:00 Akce pro děti
Nemáte ještě plán na druhý adventní víkend? Rozjeďte se na Lipno. Tamní Stezka korunami stromů je otevřena po celý rok a pro daný víkend je připraven dětský doprovodný program s čerty a Mikulášem.
Děti, které nestihnou Mikuláše v týdnu, mají ještě příležitost užít si zábavnou sobotu na Stezce korunami stromů. Zábavný program bude probíhat v sobotu 6. prosince od 11 do 14 hodin. Návštěvníci mají na výběr. Buď se rozhodnou pro pěší výstup, nebo mohou zvolit Stezkabus, který odjíždí v pravidelných intervalech z centrálního parkoviště.

V sobotu se můžete na Lipně těšit na čerta, Mikuláše a anděla. Pro hodné děti, které jim řeknou básničku nebo zazpívají písničku, mají sladké překvapení.

Stezka korunami stromů je otevřena po celý rok a pro nadcházející víkend je připraven dětský doprovodný program s čerty a Mikulášem. Obnovené jsou také informační tabule, které se nyní věnují zimnímu období. Děti s rodiči se mohou společně dozvědět, jaké činnosti a aktivity je během zimy v lese nutné uskutečnit. Stezka korunami stromů nabízí úžasný výhled i v zimním období a není výjimkou, že návštěvníci dohlédnou až na alpské štíty.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 11. 2014
28.1.
29.1.
Český pohár ve snowboardcrossu ve Skiareálu Lipno

Český pohár ve snowboardcrossu ve Skiareálu Lipno

Lipno nad Vltavou, Šumava
4.2.
Snowboard banked slalom Lipno 2017

Snowboard banked slalom Lipno 2017

Lipno nad Vltavou, Šumava
12.8.
19.8.
Lipno Sport Fest 2017

Lipno Sport Fest 2017

Lipno nad Vltavou, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí