Úvod > Aktivity & akce > Akce > Druhý adventní víkend: čerti a Mikuláš na Stezce

Druhý adventní víkend: čerti a Mikuláš na Stezce

Kdy 6. prosinec 2014 11:00 - 14:00 Akce pro děti
Nemáte ještě plán na druhý adventní víkend? Rozjeďte se na Lipno. Tamní Stezka korunami stromů je otevřena po celý rok a pro daný víkend je připraven dětský doprovodný program s čerty a Mikulášem.
Děti, které nestihnou Mikuláše v týdnu, mají ještě příležitost užít si zábavnou sobotu na Stezce korunami stromů. Zábavný program bude probíhat v sobotu 6. prosince od 11 do 14 hodin. Návštěvníci mají na výběr. Buď se rozhodnou pro pěší výstup, nebo mohou zvolit Stezkabus, který odjíždí v pravidelných intervalech z centrálního parkoviště.

V sobotu se můžete na Lipně těšit na čerta, Mikuláše a anděla. Pro hodné děti, které jim řeknou básničku nebo zazpívají písničku, mají sladké překvapení.

Stezka korunami stromů je otevřena po celý rok a pro nadcházející víkend je připraven dětský doprovodný program s čerty a Mikulášem. Obnovené jsou také informační tabule, které se nyní věnují zimnímu období. Děti s rodiči se mohou společně dozvědět, jaké činnosti a aktivity je během zimy v lese nutné uskutečnit. Stezka korunami stromů nabízí úžasný výhled i v zimním období a není výjimkou, že návštěvníci dohlédnou až na alpské štíty.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 11. 2014

Ubytování a restaurace v okolí