Úvod > Aktivity & akce > Akce > Do Národního technického muzea v Praze za vysloužilý spotřebič

Do Národního technického muzea v Praze za vysloužilý spotřebič

Kdy 19. září 2014 10:00 - 21. září 2014 18:00 Akce pro děti
Ve dnech 19. až 21. září se v Praze zastaví unikátní pojízdné Recyklatorium, které se vydává napříč celou Českou republikou. Kdo v něm odloží vysloužilý spotřebič, dostane slevu na vstupném a další odměny.

Národní technické muzeum v Praze nabídne od pátku 19. do neděle 21. září návštěvníkům možnost prohlídky, aniž by utratili peníze za plné vstupné. Akci s názvem „Železný týden“ pořádá společnost Elektrowin společně s Národním technickým muzeem v Praze.

Návštěvníci za vysloužilý elektrospotřebič, jejichž sběrem a recyklací se Elektrowin zabývá, obdrží slevu 90 Kč na vstup do muzea.

Pojízdné Recyklatorium nabídne, kromě sběru vysloužilých elektrospotřebičů, také zábavu i poučení na téma recyklace. Za odevzdané spotřebiče zde návštěvníci muzea obdrží i další odměny. Nejzajímavější a nejzachovalejší staré elektrospotřebiče mají navíc šanci stát se sběratelským muzejním kouskem. Každý, kdo přinese spotřebič, se zároveň stane ‚Hrdinou Železného týdne‘ a získá o tom doklad v podobě jedinečného výtisku časopisu o recyklaci s vlastním portrétem na titulní straně.

Během září se Recyklatorium zastaví ve dvanácti regionálních muzeích v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 9. 2014

Ubytování a restaurace v okolí