Den dětí v Olympii Brno

Akce pro děti
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 4/5. Hodnoceno: 2x.Počet hvězdiček je: 4/5. Hodnoceno: 2x.Počet hvězdiček je: 4/5. Hodnoceno: 2x.Počet hvězdiček je: 4/5. Hodnoceno: 2x.Počet hvězdiček je: 4/5. Hodnoceno: 2x.
ZdarmaVhodné pro dětiBezbariérový přístup
Termín konání: 28. května 12:00 - 28. května 2011 18:00
Jak pracuje policie a jak to vypadá uvnitř hasičského auta? To všechno se děti dozví na oslavě svého svátku 28. května v Olympii Brno a navíc je čeká koncert a autogramiáda finalistů Česko-Slovenské SuperStar.
Nákupní a zábavní centrum Olympia Brno přichystá na sobotu 28. května pro své malé návštěvníky velkolepý Den dětí, celý den bude nabitý zábavou, akcí a vzrušením. Zlatým hřebem Dne dětí bude koncert a autogramiáda finalistů Česko-Slovenské Superstar. Ti nejlepší mladí českoslovenští zpěváci a zpěvačky zazpívají a budou rozdávat své podpisy od 16 hodin na parkovišti za Olympií nedaleko Olympia parku. O zábavu, ale i poučení se postará Policie ČR a Mezinárodní policejní asociace, na děti tak budou od 12 hodin čekat stanoviště s ukázkami policejní práce. Některé zážitky si malí oslavenci vyzkoušejí i na vlastní kůži. Kdo by nechtěl vidět na vlastní oči transportér nebo se posadit na policejní motorku? K Policii ČR se přidají také hasiči a předvedou velké i malé zásahové vozidlo. V 15 hodin vystoupí dětmi oblíbený Michal Nesvadba. Aby byl den dětí dokonalý, nebudou chybět ani další atrakce jako například obří skluzavky a nafukovací hrady, malování na chodník, překážková dráha a mnoho dalších. Den dětí se odehraje v těsné blízkosti Olympia parku, pětihektarovém volnočasovém areálu pro děti i dospělé, který Olympia Brno otevřela vloni na jaře. Olympia parku dominuje 18metrová horolezecká stěna, největší outdoorová stěna ve střední Evropě. Pro děti nabízí množství interaktivních hřišť, lanové centrum, vodní hřiště a jedinou veřejnou parkovou železnici v ČR.
Zobrazit celý popis >Provozovatel

Nákupní a zábavní centrum Olympia Brno

U Dálnice 777
664 42 Modřice
Tel.:
54742361
Facebook:
http://www.facebo...
WWW:
www.olympia-centr...
GPS:
49,138096 16,632967
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Modřice
 
Kategorie:
Akce pro děti

Vstupné

Cena: zdarma
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 

Naposledy změněno: 20. 5. 2011

Akce v okolí (94) Zobrazit vše >


V okolí najdete (230)