Úvod > Aktivity & akce > Akce > Cyklovlak Expres Pálava-Podyjí

Cyklovlak Expres Pálava-Podyjí

Kdy 19. duben 2019 - 29. září 2019 Sportovní akce
Od Velikonoc do konce září se můžete svézt o víkendech a vybraných svátcích Expresem Pálava – Podyjí do oblastí jižní Moravy protkaných atraktivními cyklotrasami a cyklostezkami. Vlak je připravený pro přepravu většího množství kol.
Expres Pálava – Podyjí je ideální pro víkendové výlety na kole po cyklotrasách na Mikulovsku, Znojemsku i v Rakousku. Nasedněte do tohoto zvláštního vlaku a vystupte ve stanici, která bude nejvhodnější k napojení na vámi vybranou trasu výletu.
Nemusíte mít vlastní jízdní kolo, kvalitní bicykly si lze vypůjčit v půjčovnách ČD ve vybraných stanicích. Expres na trase zastavuje i na nádražích v Popicích, Podivíně, Břeclavi, Valticích, Mikulově, Novosedlech, Hrušovanech nad Jevišovkou, Znojmě a Znojmě-Novém Šaldorfu.

Spěšný vlak vás i letos přiblíží k Pavlovským vrchům, Novomlýnským nádržím, Lednicko-valtickému areálu či mikulovským památkám. Přímé spojení do srdce Národního parku Podyjí mohou využít jak cyklisté, tak in-line bruslaři - v Hrušovanech n. Jevišovkou. kde začíná kvalitní in-line stezka cca 20 km kvalitních tras po bývalých "signálkách" až do Mikulova. Pro cestu zpět výhodný přípoj v Hrušovanech nad Jevišovkou z Mikulova na Moravě.
 

Trasa vlaku Sp 1927 Expres Pálava-Podyjí

Brno - Královo Pole 7:42

Brno - Lesná 7:45

Brno - Židenice 7:52

Brno Dolní nádraží 7:59

Podivín 8:35

Břeclav 8:47

Valtice město 9:01

Mikulov na Moravě 9:11

Hrušovany nad Jevišovkou 9:31

Znojmo 9:59

Znojmo - Nový Šaldorf 10:10

Šatov 10:18
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 6. 2019
1.5.
27.10.
Písečný svět v Lednici

Písečný svět v Lednici

Lednice, Jižní Morava
1.5.
30.10.
Letové ukázky dravců na zámku Lednice

Letové ukázky dravců na zámku Lednice

Lednice, Jižní Morava
27.9.
28.9.
Valtické Hudbobraní & Burčáky

Valtické Hudbobraní & Burčáky

Valtice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí