Úvod > Aktivity & akce > Akce > Chef Time Fest 2018 aneb do Prahy přichází Mistři kuchyně

Chef Time Fest 2018 aneb do Prahy přichází Mistři kuchyně

Kdy 16. leden 2018 - 1. únor 2018 Gastronomické akce
Návštěvníci budou moci osobně poznat nejlepší kuchaře z předních pražských restaurací. Budou je moci sledovat při práci, sdílet s nimi své kulinářské dojmy a především ochutnat jejich speciality.

Festival přiblíží přední českou gastronomii nejen skrze jedinečné menu, ale také prostřednictvím školy vaření a dalších tematických akcí. Během festivalu hosté mohou osobně poznat ty nejlepší pražské kuchaře, budou je sledovat při práci, sdílet s nimi své kulinářské dojmy a především ochutnávat jejich speciality.

Milovníci zážitkové gastronomie si mohou v diáři vyznačit datum 16. 1. 2018. Právě v tento den odstartuje v dejvické restauraci AvantGarde food festival Chef Time Fest, který během pěti večerů až do 1. února nabídne milovníkům dobrého jídla a pití nestandardní zážitky v rámci večerů strávených s šéfkuchaři či při sledování šéfkuchařských duelů.

Festival Chef Time Fest je zavedenou značkou na pražské gastronomické scéně. Přivádí dohromady odborníky z nejrůznějších oblastí, hvězdy šéfkuchařského nebe a hlavně milovníky netradičních gastronomických zážitků. Další, již pátý ročník zimní verze festivalu Chef Time Fest, nabídne spoustu nových jmen a zážitků pro své návštěvníky.
 

Dva duely, dvě večeře se šéfkuchaři a exibice národního týmu AKC - ČR


I v rámci pátého ročníku zimního festivalu se hosté mohou těšit na zavedené formáty jednotlivých akcí. Celkem dvakrát se utkají šéfkuchařská esa a dvakrát budou moci také  návštěvníci akcí zvaných Chef's Table povečeřet se samotnými kuchaři, kteří jim menu připravovali. Poslední večeře festivalu bude pod taktovkou celého národního týmu AKC - ČR. Tento ročník se nám podařilo na program zařadit akce, jimž kralují zvučná jména jako: Radek David, Honza Kvasnička, Marek Šáda, Petr Hajný, Jan Beneš, Jiří Král, Tomáš Polák, Tomáš Levý, Ondřej Koráb, Tomáš Kněž, Marek Fichtner, Karolína Koncincová, Petr Vlásek a nově i celý národní tým AKC - ČR.

Kromě výborného jídla se návštěvníci festivalu mohou těšit na degustování výtečných vín značky Premier Wines, která doplnila chody i předešlých ročníků a další speciality.
 

Program

16. 01. 2018 | Chef´s table
Petr Hajný, Radek David, Marek Šáda, Jan Kvasnička, Jan Beneš

18. 01. 2018 | Chef´s DUEL
Jiří Král, Lukáš Čarný

23. 01. 2018 | Chef´s table
Tomáš Levý, Petr Vlásek, Ondřej Koráb, Jakub Kotyza, Helena Fleglová

25. 01. 2018 | Chef´s DUEL
Pavel Sapík, Jaroslav Sapík

30. 01. 2018 | Národní tým AKC - ČR
Patrik Bečvář, Jan Horký, Petr Vlásek, Norbert Hojda, Tomáš Popp, Martin Svatek, Helena Fleglová, Martin Pudil

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 1. 2018

Ubytování a restaurace v okolí