Úvod > Aktivity & akce > Akce > České Pivopění a Pivohraní v Dejvicích

České Pivopění a Pivohraní v Dejvicích

Kdy 21. září 2014 13:00 - 22:00 Festivaly
Již třetí ročník Českého Pivopění a Pivohraní nadchne fanoušky českého piva a dobré zábavy. Multižánrový festival nabídne kromě domácího zlatavého moku také bohatý kulturní a soutěžní program pro celou rodinu.

Již třetí ročník multižánrového festivalu České Pivopění a Pivohraní proběhne 21. září od 13. do 22. hodin, a to na Vítězném náměstí v Praze 6. Návštěvníci tak budou mít i letos unikátní možnost ochutnat na jednom místě více než 100 druhů piv z rodinných, malých a středních pivovarů z celé České republiky. Na akci, která představí specialisty 25 českých, moravských a slezských sládků, budete moci nejen degustovat domácí pivo, ale pochutnáte si také na tradiční české gastronomii a užijete si ryze český kulturní program, který potěší celou rodinu. České Pivopění a Pivohraní patří svým zaměřením výhradně na vše české k nejzajímavějším akcím svého druhu u nás.

O tom, že festival nebude výhradně jen o pivu, svědčí také bohatý doprovodný kulturní program akce. Návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku tradičních českých chuťovek k pivu, festivalovou tombolu, či hlasování o nejlepší pivovar. Rodiče jistě uvítají také dětský koutek, kde budou pro děti nachystány zajímavé hry či malování na obličej. Celý program vyvrcholí koncerty takových domácích hudebních es, jako je kapela Yoyo Band, Tři sestry Banditos či legendární Argema, jejíž již song Jarošovský pivovar určitě nebude na takovéto akci chybět.

Celý popis
Naposledy změněno: 11. 8. 2014

Ubytování a restaurace v okolí