Úvod > Aktivity & akce > Akce > Celostátní týden saunování

Celostátní týden saunování

Kdy 31. říjen 2015 - 7. listopad 2015 Společenské akce
Již popáté se uskuteční celostátní akce zaměřená na propagaci správného saunování. Na řadě míst po celé ČR se uskuteční speciální saunové události. Připraveno je zážitkové saunování, saunové ceremoniály, diskuse s návštěvníky a další akce.
Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit pravidelně, nejlépe každý týden do sauny.

Zdravé saunování se doporučuje i rodinám s dětmi. Týden saunování má přivést do saun nové návštěvníky a těm stávajícím připravit zajímavé zážitky. Zážitkové saunování v podobě saunové kosmetiky, různých peelingů a ingrediencí používaných v prohřívárnách, saunové show, speciálních saunových procedur nebo výjimečných akcí jako je třeba Saunová noc. V řadě saun, aquaparků nebo hotelových resortů je připraveno i saunování pro děti s rodiči.

Saunový týden začne v největším saunovém světě v Aquapalace Praha, kde návštěvníci naleznou 14 prohříváren – klasické finské sauny, římské lázně a sauny ve venkovní části. Zde je připravena celá řada speciálních akcí a nových show saunových ceremoniálů. Ty si mohou návštěvníci užít ve dnech 5.-7.11., vždy v 18, 20 a 22:20 hodin. Ve čtvrtek 5.11. pak proběhne přednáška o saunování dětí v 17 hodin.  Speciální večer se chystá 31.10., kdy proběhne Halloweenské saunování při svíčkách.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 11. 2015
1.10.
Den zvířat Toulcův Dvůr

Den zvířat Toulcův Dvůr

Praha 10, Praha
20.9.
29.11.
Farmářské trhy v Kunratické Tvrzi

Farmářské trhy v Kunratické Tvrzi

Praha-Kunratice, Praha
1.10.
Neposlušná kůzlátka

Neposlušná kůzlátka

Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí