Úvod > Aktivity & akce > Akce > Celostátní týden saunování

Celostátní týden saunování

Kdy 3. listopad 2018 - 10. listopad 2018 Společenské akce
Již poosmé se uskuteční celostátní akce zaměřená na propagaci správného saunování. Na řadě míst po celé ČR se uskuteční speciální saunové události. Připraveno je zážitkové saunování, saunové ceremoniály, diskuse s návštěvníky a další akce.
V roce 2018 se uskuteční 8. ročník kampaně a to v termínu 3. až 10. listopadu. Ke kampani se mohou přidat sauny a saunová centra z celé ČR, ale i ze zahraničí. Každoročně projekt osloví několik desítek provozovatelů saun.

Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v prvním listopadovém týdnu, tedy na počátku hlavní saunové sezóny. V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování.

Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit do sauny pravidelně, nejlépe každý týden. Jak je důležité dodržovat po prohřátí a ochlazení mnohdy opomíjenou součást saunování a tou je relaxace a odpočinek. Velký prostor je věnován hygieně, pitnému režimu nebo saunování celých rodin včetně dětí.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 10. 2018
11.9.
3.11.
Český konstruktivismus

Český konstruktivismus

Praha 11, Praha
30.3.
26.12.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha
23.9.
Diego Maradona

Diego Maradona

Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí