Úvod > Aktivity & akce > Akce > Veletrh Cannafest 2015

Veletrh Cannafest 2015

Kdy 6. listopad 2015 11:00 - 8. listopad 2015 19:00 Výstavy
Cannafest Prague 2015 je šestý ročník mezinárodního konopného veletrhu, který proběhne v Praze na Výstavišti Incheba Holešovice 6. - 8. listopadu.

Své místo na veletrhu budou mít i letos vystavovatelé nabízející pěstební techniku, hnojiva nebo semena, kuřácké potřeby a vaporizéry.  Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení, potravin nebo média zabývající se konopnou osvětou či instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně. Třídenní odborná konference se každoročně těší velké pozornosti odborné i laické veřejnosti. 

Že si na Cannafestu užijete také spoustu zábavy, si můžete být jistí. Po všechny tři dny totiž veletržní rej oživí pestrý doprovodný program.  Vyzkoušet můžete oblíbenou Vapo Lounge, kde máte možnost otestovat si na vlastní kůži jednotlivé druhy vaporizérů od předních výrobců. Inhalovat můžete léčivé byliny, které zde budou k dispozici. Nejen filmoví fandové ocení již tradiční Cannafest Cinema promítající jak dokumentární, tak hrané filmy s konopnou tematikou.

Chybět nebudou ani módní show konopného oblečení, nebo degustační soutěže konopných nápojů. Organizátoři myslí také na rodiče malých dětí, pro které připravují dětský koutek s hlídáním, takže zatímco oni budou obhlížet novinky na konopné scéně, jejich ratolesti zabaví profesionální vychovatelky.

Maminkám zde bude k dispozici také koutek, ve kterém si budou moci své miminko v klidu přebalit, nakojit nebo nakrmit. Od náročného festivalového dění mohou návštěvníci „utéct“ do odpočinkové zóny Rolls and Smoking Chillout Zone, která bude umístěna před veletržním palácem. Nejen vyznavači zdravého životního stylu si na veletrhu budou moci pochutnat na konopném cateringu, který na Cannafestu nemůže chybět.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2015

Ubytování a restaurace v okolí