Úvod > Aktivity & akce > Akce > Crystal ball - velkolepá barokní noc v maskách

Crystal ball - velkolepá barokní noc v maskách

Kdy 6. únor 2016 19:30 - 1:00 Společenské akce
Exkluzivní večer, inspirovaným magickou tradicí pražských karnevalových oslav. Tento výjimečný, reprezentativní bál v historických kostýmech je vznešenou interpretací okouzlujícího XVIII. století; doby, kdy krása a elegance byly nedílnou součástí našeho života.
Tradiční velký barokní ples v maskách v autentickém barokním paláci. Magická karnevalová noc plná fantazie, hudby, delikátního jídla a zábavy. Okouzlující večer v Praze, úžasné sály velkolepého Clam-Gallasova paláce, oslnivé kostýmy plující v tónech barokních melodií, tanečníci, hudební mistři, charmantní primadonny, akrobaté a báječní herci žijící na císařském dvoře jsou vznešenou společností na omamném maškarním Randez-Vous.

V 18. století byla Praha proslulá svými úžasnými karnevalovými oslavami. Na maškarních bálech, které bývaly velice charmantní a působivé, si tehdejší slavné osobnosti dávali svá Randez-Vous. Královská Praha byla jediným místem, kde se osobně setkávali Mozart a Casanova. Samozřejmě o karnevalové sezoně...

Dres Code: Chcete-li se zúčastnit Crystal Ballu, je nezbytnou podmínkou přijít v historickém společenském kostýmu. Ateliér Franzis Wussin vám může nabídnout širokou paletu kostýmů. Kostýmy jsou dostupné v řadě stylů, od manýrismu 16.století až po prestižní velkolepé společenské kostýmy 18.století.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 10. 2015
1.5.
25.6.
World Burger Tour

World Burger Tour

Praha 1, Praha
1.4.
23.12.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
26.4.
3.9.
Výstava Gerhard Richter

Výstava Gerhard Richter

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí