Úvod > Aktivity & akce > Akce > Benešovský jarmark 2018

Benešovský jarmark 2018

Kdy 1. květen 2018 9:00 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Staročeský jarmark to je dobový prodej plný originálních výrobků, dobré jídlo a skvělá atmosféra. Přesně taková akce se uskuteční v Benešově na prvního máje. Letos proběhne jubilejní 25. jarmark!

Každoroční akce Benešovský jarmark probíhá 1. května na Masarykově náměstí, Malém náměstí a v přilehlých ulicích.

Celodenní jarmark přináší ukázky tradičních řemesel a bohatým doprovodný program. Na Malém náměstí se koná dobové řemeslné tržiště a najdete na něm i dětskou scénu, Masarykovo náměstí je zaplněno stánky s občerstvením a dvěma pódii, na kterých se střídají kulturní vystoupení - letos vystoupí Lucie Bílá, Marek Ztracený, Jaroslav Uhlíř, kapela Jelen, Ivan Mládek a Banjo Band, Babouci, Big Bang Pacholata, Benešáček, Dechový orchestr ZUŠ J. Suka Benešov.

Dále se můžete těšit na kapelu Babouci, Horváth Band, Big Band Pacholata, Benešáček a Dechový orchestr ZUŠ J. Suka Benešov.

K Benešovském jarmarku patří i dobové tržiště, stánkový prodej, doprovodný program pro děti včetně tvořivých dílen s Domem dětí a mládeže Benešov a bohatá nabídka občerstvení.

Pod brankou láká lunapark a mnoho stánků s rozmanitým zbožím.

Událost tohoto druhu se samozřejmě neobejde bez tradičního jídla a českého piva. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat celou řadu pochoutek a skutečné benešovské pivo Ferdinand.

Celý popis
Naposledy změněno: 10. 4. 2018
10.4.
16.5.
Jaro Josefa Suka

Jaro Josefa Suka

Benešov, Střední Čechy
1.4.
30.9.
Týnec 100x jinak

Týnec 100x jinak

Týnec nad Sázavou, Střední Čechy
11.7.
15.7.
Konopiště Open 2018

Konopiště Open 2018

Benešov, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí