Úvod > Aktivity & akce > Akce > Běh pro Pesos 2014

Běh pro Pesos 2014

Kdy 30. srpen 2014 9:00 - 17:00 Sportovní akce
Zábavně soutěžní akce pro pejskaře i rodiny z dětmi. Chystáme velmi bohatý doprovodný program pro děti. Ukázky práce policejních kynologů, ukázky psích sportů, křest charitativního kalendáře PESOS a další.

2. ročník akce Běh pro PESOS 2014. Jedná se o akci, kde bude bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi, pro pejskaře i nepejskaře. Na akci bude křest charitativního kalendáře 2015, který PESOS o.p.s. nafotil se psy a kočkami s útulků ve spolupráci s mnoha známými osobnostmi právě na podporu organizace PESOS o.p.s.

Na akci bude zároveň probíhat nabídka psů z útulků, které si mohou návštěvníci na místě osvojit. Hlavní bodem akce Běh pro PESOS 2014 bude charitativní caniscrossový závod jak pro dospělé tak i dětské závodníky (i hobby a pěší kategorie). Veškerý zisk z dobrovolného vstupného i ze závodů, bude věnován PESOS o.p.s., na dárcovské projekty (nákup krmiva a materiální pomoci do útulků atd.).

Akce Běh pro PESOS 2014 bude probíhat pod záštitou hl. m. Prahy a paní radní Štvánové. V rámci doprovodného programu nám předvedou ukázky práce svých psů kynologové Policie ČR, ukázky práce jízdní Policie ČR. Dále ukázky zdravotní záchranné služby veterinární Pet-medic a ukázky psích sportů.

Pro děti bude nachystán program s klaunem, kteří pro děti připravili tanečky, písničky a dětskou celodenní dílničku. Děti si budou moci malovat a navlékat korálky. Připraven je pro ně i malování pískem a třpytivé tetování. Dále budou připraveny 3 nafukovací hrady.

Po celou dobu akce bude probíhat nabídka psů z útulků, které si mohou návštěvníci na místě osvojit. Součástí akce bude i charitativní sbírka chovatelských potřeb. Návštěvníci mohou nosit krmivo, pelíšky, škrabadla, hračky a další potřeby pro psy a kočky, které si po skončení akce rovnou odvezou útulky, které se akce zúčastní. Těšíme se na vás!

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 5. 2014
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
14.2.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Praha 3, Praha
14.3.
30.11.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí