Úvod > Aktivity & akce > Akce > Běh pro Pesos 2014

Běh pro Pesos 2014

Kdy 30. srpen 2014 9:00 - 17:00 Sportovní akce
Zábavně soutěžní akce pro pejskaře i rodiny z dětmi. Chystáme velmi bohatý doprovodný program pro děti. Ukázky práce policejních kynologů, ukázky psích sportů, křest charitativního kalendáře PESOS a další.

2. ročník akce Běh pro PESOS 2014. Jedná se o akci, kde bude bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi, pro pejskaře i nepejskaře. Na akci bude křest charitativního kalendáře 2015, který PESOS o.p.s. nafotil se psy a kočkami s útulků ve spolupráci s mnoha známými osobnostmi právě na podporu organizace PESOS o.p.s.

Na akci bude zároveň probíhat nabídka psů z útulků, které si mohou návštěvníci na místě osvojit. Hlavní bodem akce Běh pro PESOS 2014 bude charitativní caniscrossový závod jak pro dospělé tak i dětské závodníky (i hobby a pěší kategorie). Veškerý zisk z dobrovolného vstupného i ze závodů, bude věnován PESOS o.p.s., na dárcovské projekty (nákup krmiva a materiální pomoci do útulků atd.).

Akce Běh pro PESOS 2014 bude probíhat pod záštitou hl. m. Prahy a paní radní Štvánové. V rámci doprovodného programu nám předvedou ukázky práce svých psů kynologové Policie ČR, ukázky práce jízdní Policie ČR. Dále ukázky zdravotní záchranné služby veterinární Pet-medic a ukázky psích sportů.

Pro děti bude nachystán program s klaunem, kteří pro děti připravili tanečky, písničky a dětskou celodenní dílničku. Děti si budou moci malovat a navlékat korálky. Připraven je pro ně i malování pískem a třpytivé tetování. Dále budou připraveny 3 nafukovací hrady.

Po celou dobu akce bude probíhat nabídka psů z útulků, které si mohou návštěvníci na místě osvojit. Součástí akce bude i charitativní sbírka chovatelských potřeb. Návštěvníci mohou nosit krmivo, pelíšky, škrabadla, hračky a další potřeby pro psy a kočky, které si po skončení akce rovnou odvezou útulky, které se akce zúčastní. Těšíme se na vás!

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 5. 2014
9.12.
15.3.
Bruslení ve Sportovním areálu Gutovka

Bruslení ve Sportovním areálu Gutovka

Praha 10, Praha
1.10.
31.3.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Praha 10, Praha
14.2.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí