Úvod > Aktivity & akce > Akce > Amy Macdonald v Lucerna Music Baru

Amy Macdonald v Lucerna Music Baru

Kdy 21. březen 2017 Hudební a divadelní akce
Devětadvacetiletá skotská písničkářka, která se hlásí k odkazu keltské muziky, ovládla hitparády v několika zemích a prodala přes pět milionů nahrávek. Do pražského klubu Lucerna v březnu přiveze skladby z chystaného studiového alba Under Stars.
Pouze devětadvacetiletá Amy vydala dosud tři alba (debutové album z roku 2007 This Is The Life, A Curious Thing z roku 2010 a Life In A Beautiful Light z roku 2012) a celosvětově prodala přes 5 milionů desek, včetně 1,5 milionu ve Velké Británii. Na rozdíl od předešlých alb s písničkami, které složila sama, se na své albové novince spojila s hudebníky, které zná již deset let, od podepsání své první nahrávací smlouvy v devatenácti letech. Konkrétně s hráčem na basovou kytaru Jimmy Simsem a kamarádem a hráčem na akustickou kytaru Benem Parkerem.

Amy o novém albu říká: “Práce na albu mi trvala dva a půl roku, což je nejdelší doba, kterou jsem kdy nějakému albu věnovala. Ještě před časem jsem si přála, aby ta deska byla co nejrychleji hotová, ale teď jsem ráda, že jsme s ní nespěchali; zdá se, že se jí dostalo lásky, péče a pozornosti, které si zasluhuje”.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 1. 2017
10.5.
26.5.
Český pivní festival Praha 2018

Český pivní festival Praha 2018

Praha 7, Praha
1.4.
31.3.
Soutěž Muzeum roku

Soutěž Muzeum roku

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí