Úvod > Aktivity & akce > Akce > 4. Zbirožské hasičské Tatrování

4. Zbirožské hasičské Tatrování

Kdy 6. září 2014 10:00 - 16:00 Společenské akce
Setkání hasičských i civilních verzí vozidel Tatra. Celou akci provází ukázky hasičské techniky, soutěže pro děti i dospělé a kapela Bonton band. Součástí je i soutěž dvoučlenných týmů ve výměně předního kola na voze Tatra.Soutěž o nejkrásnější hasičskou Tatru!

Jak se již stalo tradicí, první sobotu v září (letos vychází na datum 6. 9) se v Expozici požární ochrany ve Zbirohu uskuteční další, již čtvrtý ročník Zbirožského Tatrování. K vidění bude více než 60 kusů hasičských i civilních provedení vozidel Tatra.

V celodenním programu budou návštěvníci moci zhlédnout další ročník Mistrovství ve výměně předního kola na Tatře 815, ukázku hašení koněspřežnou stříkačkou, zásah malých (3 – 5 let) hasičů, kteří mají k dispozici pojízdné hasičské auto ve velikostí jim odpovídající.

Bude zde představena i zajímavá technika Zdravotnické záchranné služby Trans Hospital z Řevnic. Pro děti bude připraveno několik soutěží a skákací hrad, nebude chybět ani občerstvení a možnost nákupu suvenýrů.

Po celý den bude hudbou dokreslovat atmosféru skupina Bonton Band. Pokud to vyjde, bude zlatým hřebem programu převzetí nového exponátu – Tatry 148 AZ 36 Magirus. Srdečně zveme všechny příznivce hasičů a vozidel Tatra. Vstup volný, parkování v areálu zdarma, začátek v 10.00 hodin.

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 9. 2014
1.4.
25.11.
Nepomucké trhy 2017

Nepomucké trhy 2017

Nepomuk, Plzeňsko a Český les
1.9.
27.1.
Dvě století Rukopisů zelenohorského a královedvorského

Dvě století Rukopisů zelenohorského a královedvorského

Blovice, Plzeňsko a Český les
18.10.
14.1.
Talíře a talířky ze sbírek muzea

Talíře a talířky ze sbírek muzea

Klatovy, Šumava
22.11.
12.1.
Výstava České Vánoce v Klatovech

Výstava České Vánoce v Klatovech

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí