Úvod > Aktivity & akce > Akce > 26. Bienále Brno 2014 - Škola volá!

26. Bienále Brno 2014 - Škola volá!

Kdy 19. září 2014 10:00 - 21. září 2014 22:00 Výstavy
Škola volá! od 19. do 21.9.2014. Tři dny komentovaných prohlídek, přednášek, workshopů, akcí OFF Programu a dalších aktivit spojených s tématem vzdělávání.

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

  • 19.9.17:00–20:00 Komentované prohlídky 26. Bienále Brno Provádí Tomáš Celizna, Adam Macháček, Radim Peško, Linda Dostálková (CZ) a Rudy Guedj (FR) 21.9.15:00 Osobnost českého grafického designu Provádí Rostislav Vaněk (CZ)
  • 19.9. Graphic Design Walks Gabriela Šafářová, Zdeněk Ryneš, Marie Lukáčová, Nikola Kalinová, Iva Vránková (CZ)

VÝTVARNÉ DÍLNY PRO DĚTI

  • 20.9.10:00–12:00 A jako? Výtvarná dílna Rudy Guedje (FR)
  • 20.9.15:00–17:00 Kreslíme B Výtvarná dílna Rudy Guedje (FR) Kapacita omezena. Rezervace nutná na da@moravska-galerie.cz. Vstup zdarma. [V anglickém jazyce za přítomnosti českého lektora.]

WORKSHOPY

  • 17.9.–21.9. Paralelní škola Robert Haselbacher, Robert Preusse, Stefanie Rau, Till Wittwer (DE)
  • 19.9.–21.9. DesignBlog a jeho rozvíjení Henk Groenendijk (NL)
  • 19.9. Mapování referencí Alex W. Dujet, Ann Griffin, Constance Delamadeleine (CH) 19.9.–21.9. neOFFiciální program Eugenie deLariviere (NL)
  • 19.9.–21.9. Strategie neviditelnosti Indeed (Paula-Marie Kanefendt, David Voss) (DE)
  • 20.9.–21.9. Začít s něčím, co nemůžeme dokončit Xin Cheng (NZ), Louise Hold Sidenius (DK) PŘEDNÁŠKY 20.9.10:00 Město = Medium Jan Matoušek (CZ)
  • 20.9.11:00 Poklady Ostrova pokladů Petr Babák (CZ) 20.9.12:00 Analýza písmových interferencí Simon Péter Bence (HU) 20.9.14:00 Sní kostry poštovních holubů z třetí světové války o post-digitálním muzeu? Martin Conrads, Franziska Morlok (DE)
  • 20.9.15:00 Zvedání, Obracení, Dorážení Traven T. Croves – Andrew Lister, Matthew Stuart (UK)
  • 20.9.16:00 DesignBlog a jeho rozvíjení Henk Groenendijk (NL)
  • 20.9.17:00 Paralelní škola Robert Haselbacher, Robert Preusse, Stefanie Rau, Till Wittwer (DE)
  • 20.9.18:00 “Musiques d’autrefois, échos d’aujourd’hui” Catherine Guiral, Brice Domingues (FR)

PREZENTACE

19.9.–21.9. CLAUS (Komunitně vytvářený archiv pro sdílení URL) Slowtech Factory – Nadine Scherer, Sarah Schmitt, Diana Walaszek, Christian Weber, Daniel Weberruß (DE)

EDUKAČNÍ PROGRAMY PRO ŠKOLY

  • 19.9. Abeceda
  • 19.9. Vpřed, linkou jeď!
  • 19.9. Z celého světa

VÝSTAVY

19.6.–26.10. roztržitý-seminář #1: může změnit split/fountain (NZ) ve spolupráci s Xin Cheng, Jack Hadley, Layla Tweedie-Cullen (NZ), Jayme Yen (US); akce Chris Berthelsen, Nell May (NZ), Anne Fenton, Kristin Posehn (US)

19.9.–26.10. Mapování referencí Alex W. Dujet, Ann Griffin, Constance Delamadeleine (CH)

19.9.–26.10. “Musiques d’autrefois, échos d’aujourd’hui” Catherine Guiral, Brice Domingues (FR) 19.9.–26.10. Prostor k dispozici Erica Preli (IT)

21.9.–26.10. DesignBlog a jeho rozvíjení Henk Groenendijk (NL)

21.9.–26.10. neOFFiciální program Eugenie deLariviere (NL)

21.9.–26.10. Paralelní škola Robert Haselbacher, Robert Preusse, Stefanie Rau, Till Wittwer (DE)

21.9.–26.10. Strategie neviditelnosti Indeed (Paula-Marie Kanefendt, David Voss) (DE)

Celý popis
Naposledy změněno: 12. 9. 2014
4.3.
1.6.
Patricie Fexová: Rysy

Patricie Fexová: Rysy

Brno, Jižní Morava
11.3.
29.5.
Maxim Velčovský: Vše za 39

Maxim Velčovský: Vše za 39

Brno, Jižní Morava
21.5.
12.6.
Jiří Franta, David Böhm: Za obrazy

Jiří Franta, David Böhm: Za obrazy

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí