Úvod > Aktivity & akce > Akce > Sobotní odpoledne v Greyhound Park Motol

Sobotní odpoledne v Greyhound Park Motol

Kdy 17. leden 2015 11:00 - 20:00 Akce pro děti
V sobotu 17.1.2015 od 11:00 hod na Vás čeká zvýhodněný balíček, kdy po výtečném obědě ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant si můžete zdarma zajezdit na závodních šlapadlech na naší indoor dráze. Přijďte si pobavit se a zasportovat do sportovně-zábavního areálu Greyhound Park Motol v Praze.
Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělého jídla v bezkonkurenčním prostředí vyhlídkové restaurace Four Leaf Restaurant a zábavy na indoor závodní dráze, to vše ve sportovně-zábavním areálu Greyhound Park Motol v Praze. Akce začíná v 11:00 hod a končí v 16:00 hod.

Tuto sobotu na vás čekají na indoor okruhu závodní šlapadla a spoustu výtečného jídla ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf. Neváhejte a přijďte nastavit traťové rekordy indoor dráhy na rok 2015. K dispozici budou šlapadla jak malá, tak velká, takže každý, kdo už šlapat umí se může pořádně vyřádit a ještě u toho třeba shodit nějaké to „kilčo“ navíc.
Kdo si zrovna bude chtít dát „pauzu“ ve sportování, může se odreagovat na závodním simulátoru F1.

Přijďte a vezmete kamarády a příbuzné, protože pokud bude dostatečný počet účastníků, bude se konat závod šlapadel ve 14:00 hod, kde vítěz, který v závodu dojede nejrychleji, získá v hotovosti 1.000,- Kč. Bude-li dostatek sportujících zájemců, bude uspořádán závod malých šlapadel v kategorii dětských závodníků - tito budou soutěžit o sladkou odměnu - dostanou ji všichni aktivní jezdci v závodu bez ohledu na umístění. Startovné do závodu je v ceně vstupného.

Vstupné: poukázka na konzumaci ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant ve výši 200 Kč/osoba vč. dětí (vyjma kojenců) – můžete si dát výborný oběd a k tomu si zdarma zasportovat a pobavit se.

Team Four Leaf Restaurant si pro Vás přichystal nové menu, které prostě musíte ochutnat.

Program akce v bodech:
  • 11.00 - 14.00 - HAPPY FAMILY - volné jízdy šlapadel
  • 14.00 - 15.00 - závody velkých šlapadel - výborné pro team building!
  • 15.00 - 16.00 - volné jízdy šlapadel
  • 16.00 hod. - konec akce Happy Family

Restaurace dále otevřena:
od 16.00 hod. - do 20.00 hod.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 1. 2015

Ubytování a restaurace v okolí